قیمت درمان لیزری لکه های هورمونی پوست

قیمت درمان لیزری لکه های هورمونی پوست

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

قیمت درمان لیزری لکه های هورمونی پوست

در درمان لکه های پوستی روش لیزر درمانی راه حل آخر خواهد بود ، از این در مواردی که درمان با داروهای موضعی کارساز نبوده و لکه ها مقاوم به درمان باشند ، از روش لیزر برای رفع لکه های پوستی استفاده می شود ، از این رو در این مقاله ، قیمت درمان لیزری لکه های هورمونی پوست مورد بررسی قرار گرفته شده است .

لکه های هورمونی پوست

در رابطه با لکه های هورمونی پوست می توان عنوان نمود که لکه های حاملگی که در اصطلاح علم پزشکی به آنها ملاسما یا کلواسما گفته می شود ؛ ابتدا به شکل لکه های قهوه ای کم رنگ ظاهر می شوند ، بتدریج اندازه آنها بزرگتر و رنگ تیره تری پیدا می کنند و در برخی  موارد شدید ، مناطق وسیعی از صورت  را درگیر خواهند کرد ، سه عامل ژنتیک ، هورمون و اشعه ی فرا بنفش نور خورشید در بروز و تشدید آنها دخیل می باشد که در این میان ، نقش عوامل هورمونی بارزتر است . لکه های هورمون پس از ازدواج و در دوران حاملگی به علت تغییرات هورمونی ، شیوع بیشتری دارند .

درمان لکه های هورمونی با لیزر

در این روش ، ستون هایی از نور لیزر با شعاع هایی بسیار باریک در حد میکرون بر روی سطح پوست در محل لکه ها تابیده می شود لذا مناطقی از سطح اپیدرم پوست عملا سالم می ماند و شروع به کلاژن سازی و ترمیم نواحی آسیب دیده خواهند کرد ، در واقع درمان لکه های هورمونی در اثر لایه برداری سطح اپیدرم پوست و کلاژن سازی لایه ی درم پوست رخ می دهد ، به منظور درمان لکه های هورمونی با توجه به مقاومت و وسعت لکه ها معمولا به 4 الی 6 جلسه درمان نیم ساعته نیاز خواهد بود که با فاصله ی یک ماه از هم باید انجام شوند . مشاهده ی نتایج درمان حاصل از لیزر برای درمان لکه های هورمونی به 3 الی 4 ماه  برای دادن فرصت مناسب کلاژن سازی به بدن ، زمان نیاز خواهد داشت .

قیمت لیزر درمانی لکه های هورمونی پوست

قیمت درمان لیزری لکه های هورمونی پوست  به نوع لیزر ، تعداد جلسات درمانی مورد نیاز ، موقعیت کلینیک زیبایی و دستمزد پزشک متخصص پوست بستگی دارد ، از این رو در کلینیک های مختلف زیبایی ، این عمل زیبایی با قیمت های متفاوتی ارائه می شود که جهت اطلاع از قیمت دقیق هر کلینیک جهت انجام عمل لیزر درمانی لکه های هورمونی ، می توان از مشاوره ی تلفنی مرکز استفاده نمود . کلینیک تخصصی جوانسازی پوست ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X