هزینه و عوارض لیزر فرکشنال لکه های پوست صورت

هزینه و عوارض لیزر فرکشنال لکه های پوست صورت

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

هزینه و عوارض لیزر فرکشنال لکه های پوست صورت

استفاده از اشعه ی متمرکز و پرقدرت لیزر در درمان ها و عمل های زیبایی کاربردهای بسیاری دارد ، تاثیرات چشمگیر حاصل از جلسات لیزردرمانی پوست و مو دلیل استقبال فراوان از این اشعه می باشد ، از این رو در این مقاله ، هزینه و عوارض لیزر فرکشنال لکه های پوست صورت مورد بررسی قرار گرفته شده است .

لیزر فرکشنال

لیزر فرکشنال نوعی دستگاه لیزر می باشد که به روشی غیرتهاجمی و با کمترین عوارض ممکن ، تاثیرات مثبت بسیاری بر روی پوست اعمال می کند .

عملکرد لیزر فرکشنال لکه های پوست صورت

پزشک متخصص پوست جهت درمان لکه های صورت ، اشعه ی لیزر فرکشنال به پوست می تاباند ، در اثر تابش لیزر به پوست ، ستونهای اشعه لیزر موجب تخریب لایه های سطحی اپیدرم و لایه ی میانی درم به صورت ستونی خواهد شد که نتیجه ی  تخریب اپیدرم بیرون ریخته شدن محتوای آن است ک به همراه آن سلولهای رنگدانه ای هم خارج می شود ، در واقع پوست سطحی اپیدرم لایه برداری خواهد شد و سلول های مرده از روی پوست برداشته می شوند ، از سوی دیگر در اثر تخریب لایه ی درم ، ساخت کلاژن جدید رخ می دهد که این رویداد نیز به شکل مطلوبی سبب بازسازی و ترمیم پوست می گردد و بسیاری از مشکلات پوست نظیر لکه های پوستی درمان خواهند شد .

تعداد جلسات درمانی مورد نیاز

جهت درمان لکه های پوست صورت با توجه به شدت و عمق لکه ها ، معمولا به 4 الی 6 جلسه درمان با فاصله ی یک ماه نیاز خواهد بود .

مشاهده ی نتایج

جهت مشاهده ی نتایج حاصل از لیزر درمانی لکه های صورت با لیزر فرکشنال باید به مدت 3 الی 4 ماه صبر کرد زیرا درمان حاصل از این روش ؛ سریع نبوده و پوست به فرصت کلاژن سازی و بازسازی پوست نیاز خواهد داشت .

عوارض لیزر فرکشنال

در رابطه با عوارض لیزر فرکشنال، می توان عنوان نمود که چنانچه پزشک معالج از تجربه و مهارت لازم برخوردار باشد و دستگاه لیزر زا بع درستی تنظیم نماید ، عوارض لیزر درمانی لکه های پوستی بسیار کم و گذرا خواهند بود ، با این حال عوارض حاصل از لیزر فرکشنال عبارتند از :
  • ایجاد لکه های سفید یا قهوه ای
  • درد خفیف
  • قرمزی و تورم

هزینه لیزر فرکشنال

هزینه لیزر فرکشنال جهت درمان لکه های صورت با توجه به تعداد جلسات درمانی مورد نیاز ، نوع دستگاه و دستمزد پزشک متخصص تعیین خواهد شد ، از این رو جهت آگاهی از هزینه ی دقیق هر جلسه لیزر درمانی با لیزر فرکشنال باید به کلینیک مورد نظر خود مراجعه کرده و در مورد قیمت دقیق آن اطلاعات لازم را کسب نمود ، هر کلینیک قیمت مشخص خود را دارد . کلینیک تخصصی جوانسازی پوست ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X