بهترین قرص حاوی کلاژن پس از ترمیم پوست

بهترین قرص حاوی کلاژن پس از ترمیم پوست

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

بهترین قرص حاوی کلاژن پس از ترمیم پوست

به منظور تقویت و ترمیم پوست می توان از روش های طبیعی و عمل های زیبایی مختلفی استفاده کرد که انتخاب هر روش با توجه به نیاز پوست ، مشکلات و عوارض آن و انتظارات فرد از درمان ،  خواهند بود ، از این رو در این مقاله ، بهترین قرص حاوی کلاژن پس از ترمیم پوست مورد بررسی قرار گرفته شده است .

 کلاژن

دو پروتئین ساختار اصلی و ضروری پوست که به کمک آن می توان به شکل موثری ؛ شادابی ، زیبایی ، طراوت ، جوانی پوست را ایجاد کرد ، کلاژن و الاستین می باشند ، این دو پروتئین  بطور طبیعی در پوست وجود دارند  از پوست مراقبت و نگهداری کرده ، نرمی و خاصیت کشسانی پوست را تامین می کنند .

کلاژن و الاستین به طور طبیعی در بدن انسان

ساخته می شود ، جوان ترها ، مقدار بالایی از کلاژن را در بدن خود دارند ، اما تولید آن درون بدن با افزایش سن از 20 سالگی به بعد کم خواهد شد به طوری که پس از ۳۵ سالگی تولید ، کلاژن و الاستین و همچنین کیفیت این پروتئین ها به صورت چشمگیری کاهش خواهد یافت  . به کمک روش هایی نظیر ؛ پی آر پی ، میکرودرم ، میکرونیدلینگ ، هایفوتراپی و تزریق فیلر می توان کلاژن سازی را در پوست به شکل مطلوبی تحریک کرد .

قرص حاوی کلاژن

در رابطه با بهترین قرص حاوی کلاژن پس از ترمیم پوست می توان عنوان نمود که استفاده از مکمل های کلاژن ساز نظیر قرص های حاوی کلاژن نیز در افزایش کلاژن پوست موثر خواهد بود ، از این رو ، در میان قرص های مختلفی که در داروخانه ها عرضه می شود ، ایمیدن از بهترین قرص های کلاژن ساز جهت رفع مشکلات پوستی و پیشگیری از عوارض پوستی است . قرص های حاوی لیکوپن که عصاره ی گوجه فرنگی است ، در کلاژن سازی پوست بسیار موثر عمل خواهد کرد . قرص هایی که حاوی عصاره ی انگور هستند ، به دلیل وجود فلز روی و ویتامین C فراوان ، کلاژن سازی پوست را به شکل موثری تحریک خواهند کرد و سبب خنثی شدن آنزیم های مخرب پوست خواهند شد . تغذیه ی صحیح و به مقدار کافی از میوه ها و سبزیجات تازه به همراه ورزش های هوازی ، در تولید کلاژن مورد نیاز پوست بسیار موثر خواهد بود ، با این کار پوست به شکل مطلوبی جوان و شاداب خواهد ماند . کلینیک تخصصی جوانسازی پوست ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X