عوارض و ضررهای عمل جراحی نوک سینه در مردان چیست؟

عوارض و ضررهای عمل جراحی نوک سینه در مردان چیست؟

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

عوارض و ضررهای عمل جراحی نوک سینه در مردان چیست؟

بزرگ شدن سینه در مردان که معمولا ناشی از تغییرات هورمونی و ایجاد چاقی در آنها می باشد باعث بزرگ شدن بیش از اندازه نوک سینه آنها نیز می شود که این امر تناسب اندام در مردان را از بین خواهد برد و سبب میگردد اعتماد به نفس آنها بسیار پایین بیاید ، یکی از روش های از بین بردن سینه بزرگ مردان و کوچک کردن نوک سینه ها جراحی سینه می باشد که حال باید دید عوارض و ضررهای عمل جراحی نوک سینه در مردان چیست.

جراحی نوک سینه

در جراحی سینه ها برای کوچک کردن سینه و کوچک کردن نوک سینه جراح برای خارج کردن بافت های چربی و پوست اضافه سینه برش هایی را در زیر خط سینه ایجاد می نماید و سپس برای ایجاد تناسب در سینه نوک سینه ها نیز جراحی و کوچک می گردند و پوست آنها لیفت می شود.

عوارض و ضررهای جراحی نوک سینه

هر جراحی در بدن ریسک و مخاطرات  خاص خود را به همراه دارد و در جراحی نوک سینه ها جهت کوچک کردن آنها نیز ممکن است بدن بیمار دچار خونریزی و عفونت ، و تاخیر در بهبود زخم ها و خطرات بی هوشی در حین عمل گردد. ممکن است در زیر سینه ها مایع جمع گردد یا به دلیل عدم تجربه کافی جراح نوک سینه ها با هم تقارن نداشته باشند و یا در جای برش ها اسکار ایجاد گردد و یا نوک سینه ها حس خود را دست دهند که همه ی این خطرات به جراحی سینه توسط جراح با تجربه بسیار کاهش پیدا خواهد کرد. گاهی در جراحی سینه مردان چندین جراحی با هم انجام می گیرد یکی برداشت  بافت غده ای سینه و دیگری برداشت بافت چربی سینه و برداشتن پوست اضافه و کوچک کردن نوک سینه ها که جراح پلاستیک با توجه به وضعیت سینه این چند جراحی را با هم صورت خواهد داد.

عملکرد جراحی نوک سینه

با ایجاد تغییرات سینه مردان را به حالت عادی آن باز خواهد گردانید تا با ایجاد تناسب در اندام آنها اعتماد به نفس مردان افزایش پیدا می کند و آنها دیگر از داشتن سینه هایی بزرگ و نوک سینه هایی برجسته احساس خجالت نخواهند داشت. در جراحی نوک سینه شدت و بزرگی سینه و نوک آنها و علت بزرگی سینه نوع برش های جراحی را تعیین می کند و برش های جراحی با توجه به این موارد توسط جراح زیبایی سینه انجام می گیرند. در جراحی سینه نباید بافت های سینه بیش از اندازه توسط جراح از سینه ها خارج گردند زیرا برداشت بیش از حد بافت سینه موجب فرورفتگی سینه خواهد شد. کلینیک تخصصی جراحی زیبایی ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X