زیبایی صورت با تزریق فیلر پیشانی و چانه و گونه

زیبایی صورت با تزریق فیلر پیشانی و چانه و گونه

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

زیبایی صورت با تزریق فیلر پیشانی و چانه و گونه

یکی از علائمی که با ظاهر شدن آن بر پوست آثار پیری در صورت انسان نمایان می گردد ایجاد چین و چروک و کاهش حجم اعضای صورت مانند گونه و چانه به دلیل کاهش چربی پوست می باشد،  یکی از روش های حجم دهی به اعضای صورت و رفع چروک ایجاد شده در آن تزریق فیلر می باشد اما زیبایی صورت با تزریق فیلر پیشانی و چانه و  گونه چگونه ایجاد می شود.

تزریق فیلر پیشانی

یکی از اولین نقاط صورت که به دلیل حرکات ابروها زودتر از سایر نقاط دچار چین و چروک و خط اخم می گردد پیشانی می باشد که بر اثر حرکات زیاد عضلات کششی پوست حالت ارتجاعی خود را از دست می دهند و به دلیل کاهش چربی زیر پوست و نازک شدن آن در پوست چروک ظاهر می گردد ، برای رفع خطوط پیشانی از فیلرها و حجم دهنده هایی مانند بوتاکس ، ژل ، چربی و اسید هیالورونیک استفاده می گردد که همه این مواد تا مدتی مشکل چروک پیشانی را رفع خواهند نمود و به تکرار نیاز خواهند داشت.

تزریق فیلر به چانه و گونه

همه عواملی که باعث ایجاد مشکل چروک در پوست صورت می گردند و باعث کاهش چربی در زیر پوست و در نتیجه کاهش حجم اعضای صورت می گردند بر روی گونه و چانه نیز تاثیر دارند و حجم گونه و چانه را نیز کاهش خواهند داد و باعث شل شدگی و افتادگی گونه و حالت استخوانی چانه خواهند شد ، تزریق فیلر و حجم دهی مناسب به گونه و چانه نقش زیادی در جوانسازی این اعضای صورت خواهد داشت و موجب می گردد برای صورت زاویه سازی مناسبی ایجاد گردد.

انواع مختلف فیلرها

تزریق کلاژن

کلاژن که یک پروتئین طبیعی در بدن می باشد و در لایه درم یا همان لایه میانی پوست وجود دارد باعث حفظ حالت ارتجاعی پوست می شود و در صورت کاهش آن در پوست و ایجاد چروک در نواحی مختلف از کلاژن خود بدن انسان و یا کلاژن گاوی به عنوان حجم دهنده می توان در نقاطی مانند پیشانی ، چانه و گونه استفاده نمود.

 ژل هیالورونیک اسید

ژل هیالورونیک اسید یک ماده طبیعی می باشد کا در بدن انسان وجود دارد و مسئولیت حفظ شادابی و طراوت پوست بر عهده این اسید می باشد تزریق این ژل به پوست صورت و نقاط مختلف آن پوست را سفت خواهد کرد و به دلیل آبرسانی بیشتر به پوست شادابی پوست احیا می گردد.

تزریق چربی

تزریق چربی به عنوان فیلر و حجم دهنده بهترین روش برای برجسته سازی گونه و زاویه دار کردن چانه و کاهش خطوط پیشانی می باشد و این چربی از بدن خود بیمار گرفته می شود و بنابراین با بدن سازگاری بیشتری خواهد داشت. تزریق فیلر پیشانی و چانه و گونه تنها راهی موقتی برای درمان مشکلات پوستی این نواحی از صورت می باشد و معمولا این حجم دهنده بعد از مدتی توسط پوست جذب می شوند و به دلیل ادامه روند پیری در بدن پوست دوباره دچار مشکل چروک خواهد شد. کلینیک تخصصی جوانسازی پوست ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X