تزریق فیلر دور چشم و رفع سیاهی و گودی زیر چشم

تزریق فیلر دور چشم و رفع سیاهی و گودی زیر چشم

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

تزریق فیلر دور چشم برای رفع سیاهی و گودی زیر چشم و خط اخم

سیاهی و تیرگی و گودی زیر چشم بر اثر عوامل مختلفی مانند افزایش سن ، ژنتیک ، استرس و نور آفتاب ایجاد می گردد و حرکات چشم و ابرو نیز موجب ایجاد بیشتر خطوط اخم و خطوط دور چشم می گردد زیرا به مرور زمان ماهیچه های اطراف چشم به دلیل فعالیت زیاد حالت ارتجاعی خود را از دست می دهند و پوست دچار چروک و تغییر رنگدانه می شود ،  پوست اطراف چشم ها به دلیل حساس بودن و نازک بودن بیش از حد زودتر از سایر نقاط دچار چروک می شود ، برای رفع تیرگی و گودی زیر چشم روش های مختلفی از جمله تزریق فیلر وجود دارد که باید دید تزریق فیلر دور چشم برای رفع سیاهی و گودی زیر چشم و خط اخم چه فایده ای دارد.

تزریق فیلر دور چشم

به دلیل حساس بودن پوست اطراف چشم برای رفع مشکلات اطراف چشم مانند تیرگی ، گودی و خط اخم باید از تزریق فیلر دور چشم استفاده شود و این فیلرها یا همان پر کننده ها  جایگزین حجم از دست رفته چربی پوست اطراف چشم می شوند و از این طریق چروک و گودی  زیر چشم از بین خواهد رفت.

 تزریق ژل

هنگامی که بر اثر کاهش چربی زیر  پوست به دلایل مختلف پوست زیر چشم  دچار گودی و تیرگی می گردد تزریق ژل به عنوان پرکننده و اسید هیالورونیک افتادگی پوست اطراف چشم را درمان خواهد کرد .

میکرونیدلینگ

استفاده از یک دوره درمانی میکرونیدلینگ  پوست اطراف چشم موجب تحریک کلاژن سازی و الاستین سازی در پوست می شود و با تقویت پوست سیاهی و گودی آن از بین خواهد رفت و پوست سفت خواهد شد.

تزریق چربی

تزریق چربی به پوست اطراف چشم برای رفع خط اخم و رفع تیرگی و گودی زیر چشم بهترین و کم عارضه ترین روش برای درمان مشکلات پوستی اطراف چشم می باشد زیرا این چربی از بدن خود بیمار و از نواحی شکم و پهلو برداشته می شود و در اطراف چشم تزریق می گردد و به همین علت پوست حساس اطراف چشم به تزریق واکنش حساسیت نشان نخواهد داد و ماندگاری این روش و این پر کننده بیشتر از روش های درمانی دیگر خواهد بود. اگر چه لایه برداری پوست اطراف چشم با انواع کرم ها و مواد شیمیایی و لیزری از دیگر روش های رفع مشکلات پوستی اطراف چشم می باشد اما به دلیل عوارض این روش ها و حساس بودن پوست چشم و خود چشم ها بهتر است از روشی استفاده گردد که به عنوان فیلر دور چشم کمترین آسیب ممکن را به پوست وارد نماید و تاثیر بهتری در جوانسازی پوست داشته باشد. کلینیک تخصصی جوانسازی پوست ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X