لیزر درمانی ریزش مو ، جدیدترین متد تقویت مو

لیزر درمانی ریزش مو ، جدیدترین متد تقویت مو

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

لیزر درمانی ریزش مو ، جدیدترین متد تقویت مو

موهایی که دچار ریزش می گردند به دلایل مختلفی دچار این مشکل می شوند و با شناسایی عوامل ایجاد این ریزش و رفع آن ها و تقویت مو با روش هایی که کمبود آنها موجود ریزش مو شده می توان  تا حد مناسبی ریزش مو را متوقف و به رشد مجدد مو کمک نمود ، یکی از روش های تقویت مو استفاده از انواع لیزر درمانی می باشد که باید ببینیم لیزر درمانی ریزش مو ، جدیدترین متد تقویت مو چگونه در رفع ریزش و رویش مجدد مو نقش دارد.

لیزر درمانی ریزش مو

لیزر تراپی مو با انواع لیزرها یک روش و متد نوین برای تقویت موهای کسانی می باشد که دچار ریزش مو شده اند ، در این روش غیر جراحی که هم برای زنان و هم برای مردان در صورت داشتن سلامت جسمی امکان استفاده از این روش وجود دارد با تقویت فولیکول های مو موهای نازک ضخیم تر خواهند شد و با فعال شدن فولیکول مو ریزش مو متوقف و رویش مجدد مو آغاز می گردد.

لیزرتراپی مو

در لیزرتراپی مو که یک روش غیر جراحی می باشد برای درمان مشکلات مو از لیزرهایی با سطح انرژی نوری و جریان کم که همگی خاصیت درمانی دارند برای رفع ریزش مو بهره گرفته می شود، لیزرتراپی مو در کنار محصولات ضد ریزش مانند محلول ماینوکسیدیل و رژیم غذایی سرشار از ویتامین و پروتئین یک روش موثر برای درمان ریزش مو دارد که نوع لیزر و جلسات درمان با توجه به میزان ریزش مو توسط متخصص تعیین می گردد.

عملکرد لیزر در تقویت مو

با تابش لیزر در پوست سر و محلی که دچار ریزش مو شده است سلول های پوست و فولیکول های این انرژی لیزر را دریافت می کنند و شروع به بازسازی خود می کنند ، اشعه لیزر ور بافت عمیق پوست نفوذ می کند و موجب می گردد تا جریان خون در پوست افزایش پیدا می کند و در نتیجه تغذیه مناسب فولیکول ها از راه خون ریزش مو متوقف می شود. انتخاب هر روش درمانی در هر بیماری با توجه به وضعیت وی توسط متخصص صورت می گیرد و علاوه بر لیزر درمانی از روش هایی مانند پی آر پی، مزوتراپی و ماینوکسیدیل ، مکمل های خوراکی و انواع ویتامین ها برای تقویت مو استفاده می شود که تمام این درمان ها در طولانی مدت برای بیمار انجام می گیرند و هرگز به صورت آنی مشکل ریزش  مو را رفع نخواهند کرد. کلینیک تخصصی تقویت مو ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X