سریع ترین روش برای لیزر درمانی آکنه و شفافیت پوست صورت

سریع ترین روش برای لیزر درمانی آکنه و شفافیت پوست صورت

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

سریع ترین روش برای لیزر درمانی آکنه و شفافیت پوست صورت

آکنه یا همان جوش بیشتر در بین نوجوانان و جوانان شایع می باشد و دلیل عمده به وجود آمدن آن تغییرات هورمونی ایجاد شده در این دوران می باشد که اکثر درمان های موضعی و استفاده از کرم ها برای رفع این مشکل چندان اثر بخش نمی باشد و در دوران حساس نوجوانی باعث ایجاد  ظاهری ناخوشایند در فرد می گردد که حس اعتماد به نفس را در افراد از بین می برد ، یکی از روش های درمان آکنه لیزر درمانی می باشد که باید دید سریع ترین روش برای لیزر درمانی آکنه و شفافیت پوست چه لیزری می باشد.

دلیل به وجود آمدن آکنه

هر فردی تعداد زیادی غده سباسه در زیر پوست خود دارد که روغنی طبیعی در پوست به نام سبوم تولید می کنند و تولید این روغن پوست را صاف و انعطاف پذیر می کند و هنگامی که بر اثر عدم تعادل هورمون ها سبوم بیش از حد تولید می گردد در فولیکول مو تجمع پیدا می کند و در نتیجه باکتری آکنه در پوست ایجاد می شود ، باکتری آکنه بیشتر در صورت ، گردن ، پشت و قفسه سینه ایجاد می شود.

لیزر درمانی آکنه

به دلیل اینکه درمان های موضعی اغلب در مورد رفع آکنه و جای آن موثر نمی باشد بهترین روش برای رفع این مشکل استفاده از لیزر درمانی می باشد، لیزر درمانی غدد چربی پوست را حرارت می دهد تا غدد سباسه کوچک شوند و چربی کمتری تولید نمایند و همچنین راه را برای اکسیژن رسانی به منافذ پوست باز می کند و در نتیجه باکتری های آکنه از بین خواهند رفت ، با توجه به نوع هر پوستی و نوع آکنه ایجاد شده در پوست متخصص لیزر متناسب با وضعیت بیمار را برای درمان وی انتخاب می نماید.

لیزر فرکشنال

همانطور که وجود آکنه در صورت بسیار ناخوشایند می باشد جای آکنه نیز به همان اندازه یا بیشتر در زیبایی افراد تاثیر دارد ،  درمان جای آکنه با لیزر فرکشنال یکی از روش های غیر تهاجمی برای ترمیم جای جوش می باشد که در این روش جای جوش به طریق ساده و بدون بستری شدن از بین می رود و همزمان نیز چروک و خطوط پوست نیز برطرف می گردند . لیزر درمانی آکنه سریع ترین و بهترین روش برای رفع این مشکل پوستی می باشد که با از بین بردن کیسه های آکنه مانع از بروز جای آکنه در پوست می شود و در کنار رژیم غذایی مناسب و نوشیدن آب به اندازه کافی مشکل آکنه پوست را در هر سنی رفع می نماید و پوست صورت را تا چند درجه شفاف و روشن خواهد کرد. کلینیک تخصصی جوانسازی پوست ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X