فواید مشاوره با دکتر پوست برای عمل پیلینگ

فواید مشاوره با دکتر پوست برای عمل پیلینگ

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

فواید مشاوره با دکتر پوست برای عمل پیلینگ

عمل پیلینگ پوست که به لایه برداری پوست اطلاق می گردد بیشتر در صورت انجام می گیرد و بدین منظور در پوست جهت برداشتن لایه های پوست از انواع روش های شیمیایی و لیزری و مکانیکی استفاده می گردد که هر روش درمانی فواید و عوارض اختصاصی خود را دارد اما فواید مشاوره با دکتر پوست برای عمل پیلینگ چیست.

پیلینگ پوست صورت

پیلینگ و لایه برداری پوست اغلب در صورت انجام می گیرد و با استفاده از کرم های شیمیایی و یا روش های لیزری لایه های مرده پوست از پوست جداسازی می گردد و از این طریق شادابی و طراوت پوست بازیابی و احیا می گردد ، انتخاب روش لایه برداری در هر بیماری باید تحت تجویز پزشک متخصص پوست صورت گیرد زیرا هر روش لایه برداری در مورد انواع پوست ها و مشکلات پوستی موثر نمی باشد و در هر پوستی اعمال روش درمانی با توجه به وضعیت مشکلات پوستی بیمار انجام می گیرد.

مشاوره با دکتر متخصص پوست

در مورد انجام پیلینگ در صورت هر بیماری قبل از انتخاب روش درمانی باید با دکتر متخصص پوست مشورت داشته باشد همچنین روش لایه برداری نیز تحت نظارت متخصص پوست باید صورت گیرد زیرا به دلیل حساس بودن پوست صورت و اینکه پوست صورت انواع مختلفی دارند وضعیت  مشکلات پوستی بیماران نیز با هم متفاوت می باشد انتخاب روش لایه برداری نیز متفاوت خواهد بود، لایه برداری پوست با مواد شیمیایی و لیزر عوارض خاص خود را دارد که باید حتما تحت نظارت پزشک پوست انجام گیرند تا با ترکیب مواد مناسب و تنظیم امواج لیزر پوست دچار آسیب و سوختگی نشود.

فواید پیلینگ پوست

لایه برداری پوست به هر روشی که صورت گیرد لک و چروک ایجاد شده در پوست ، خال و تغییر رنگ پوست را از بین می برد و بعد از پیلینگ پوست صورت ، صورت جوانی و شادابی خاصی پیدا خواهد نمود و به دلیل حساس شدن پوست بعد از پیلینگ به مراقب بیشتری نیاز خواهد داشت . لایه برداری هر پوستی با توجه به مشکلات پوستی بیمار در سه سطح خفیف ، متوسط و عمیق انجام می گیرد که لایه برداری عمیق پوست به دلیل برداشت لایه های بیشتر پوست به دقت بیشتری نیازمند می باشد و پوست را حساس تر خواهد نمود به همین دلیل باید حتما با مشورت با پزشک پوست انجام گیرد و بیماران نباید به طور خودسرانه و با مواد شیمیایی اقدام به این نوع لایه برداری ها کنند. کلینیک تخصصی جوانسازی پوست ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X