معجزه ماسک صورت زغالی جوان کننده در پوست های چرب

معجزه ماسک صورت زغالی جوان کننده در پوست های چرب

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

معجزه ماسک صورت زغالی جوان کننده در پوست های چرب

بسیاری از تولید کنندگان ماسک های صورت ماسکی به عنوان ماسک زغالی صورت تولید می نمایند که در صورت اصل بودن این ماسک ها و استفاده از زغال فعال در این محصولات این ماسک ها باعث جذب آلودگی های پوست و چربی زدایی پوست خواهند شد اما معجزه ماسک صورت زغالی جوان کننده در پوست چرب چگونه رخ می دهد‌. از زغال فعال و خاصیت تمیز کنندگی آن در محصولات زیادی مانند ماسک صورت، خط چشم و خمیر دندان استفاده می گردد و برخی از شرکت های تولید کننده لوازم بهداشتی در مورد وجود این زغال فعال در محصولات خود تبلیغات زیادی انجام می دهند اما اصل بودن این محصولات و استفاده زغال فعال شرط اصلی تاثیر این محصولات می باشد و رنگ سیاه نشان دهنده اصل بودن این محصولات نخواهد بود.

ماسک صورت زغالی

ماسک صورت زغالی که در درمان جوش و رفع چروک پوست ، پاکسازی و شفافیت مخصوصا در  پوست های چرب کاربرد دارد ماسکی می باشد که در مواد تشکیل دهنده آن زغال فعال وجود دارد و زغال فعال زغالی می باشد که در آن سوراخ و روزنه های بسیار ریزی وجود دارد که از این طریق می توان مواد مورد نیاز پوست را به پوست وارد نمود ، برای تهیه ماسک زغال در بیشتر موارد از چوب نارگیل استفاده می شود و با ایجاد حفره در زغال چربی و آلودگی های سطحی پوست توسط ماسک جذب خواهد شد و پوست جوان سازی می گردد.

طریقه مصرف ماسک زغالی

ماسک های زغالی صورت به صورت ژل تولید می گردند و بعد از قرار داده شدن روی پوست خشک خواهند شد و می توان بعد از نیم ساعت ماندن بر روی پوست آن را از پوست جداسازی نمود و پس از آن صورت را با گلاب شستشو نمود تا طراوت بیشتری در پوست ایجاد گردد. در ساخت ماسک صورت زغالی برای تاثیر بیشتر در پوست ویتامین ها و مواد ضروری پوست که باعث حفظ جوانی پوست می باشند به ماسک اضافه می شوند و این ماسک به عنوان یک تمیز کننده عالی چربی و آلودگی های پوست را از روی پوست پاک خواهد کرد، استفاده از ماسک زغالی در صورت اصل بودن محصول به دلیل طبیعی بودن آن عوارض جانبی  خاصی برای پوست ایجاد نخواهد کرد اما با این حال استفاده بیش از حد ماسک ممکن است پوست را دچار خشکی و شکنندگی کند . کلینیک تخصصی جوانسازی پوست ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X