لایه برداری پوست جوش دار با میکرودرم یا لیزر

لایه برداری پوست جوش دار با میکرودرم یا لیزر

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

لایه برداری پوست جوش دار با میکرودرم یا لیزر

جوش های صورت فرو رفتگی های بدی را روی پوست بر جای می گذارند ، این چاله های کوچک را نمی توان حتی با آرایش پنهان کرد ، زیبایی و شادابی پوست با وجود این فرورفتگی های مزاحم ناپدید می شود ، از این رو در این مقاله لایه برداری پوست جوش دار با میکرودرم و لیزر مورد بررسی قرار گرفته شده است .

لایه برداری پوست جوش دار

در رابطه با لایه برداری پوست جوش دار می توان عنوان نمود که با برداشتن لایه ای از پوست که جوش در آن ایجاد شده و جایگزین کردن لایه ی جدید و سالم پوست ، می توان به شکل موثری به جوانسازی پوست آسیب دیده ناشی از جوش پرداخت . لایه برداری پوست جوش دار با میکرودرم : در این روش ، سطح پوست ( لایه ی اپیدرم ) توسط ذرات کریستال اکسید آلومینیوم ، لایه برداری می شود و پس از جداسازی سلول های مرده از روی پوست ، ذرات کریستال و سلول های مرده توسط مکش از روی پوست برداشته می شوند ، همچنین کلاژن و فیبروبلاست های پوست نیز در اثر خراشیدگی ناشی از میکرودرم ، تحریک و تولید خواهند شد ، در نتیجه پوست ترمیم و بازسازی خواهد ، بدین ترتیب در اثر جایگزینی لایه ی جدید و تولید کلاژن ، عمق جای جوش ها کمتر و به شکل موثری پر خواهد شد .

لایه برداری پوست جوش دار با لیزر

در این روش غیر تهاجمی با ایجاد بی حسی موضعی ، به منظور لایه برداری پوست ، از گرمای اشعه لیزر یا همان پالسی با نور شدید استفاده می شود که توانایی نفوذ به لایه به لایه پوست را دارد ، در اثر لیزر کردن پوست ، تولید سلول های جدید پوست  و کلاژن جدید تحریک خواهد شد ، بدین ترتیب پوست با تولید لایه ی جدید ، صاف تر و جوان تر خواهد شد و لایه برداری می گردد ، بسته به ناحیه ی تحت درمان ، لیزر درمانی جای جوش ، تا یک ساعت طول خواهد کشید . لایه برداری پوست جوش دار با میکرودرم یا لیزر؟ اینکه کدام روش باید انتخاب گردد ، به وسعت ناحیه آسیب دیده ، عمق جای جوش ها و نوع جوش بستگی دارد که با مراجعه به پزشک متخصص پوست پس از بررسی و معاینه ی پوست فرد ، می توان روش مناسب را انتخاب نمود . در لایه برداری مکانیکی توسط میکرودرم ، به لایه برداری سطحی پوست پرداخته می شود در حالی که لیزر می تواند لایه های زیرین پوست را تحت تاثیر قرار داده ، در نتیجه به ترمیم و تقویت لایه ی سطحی پوست بپردازد . کلینیک تخصصی جوانسازی پوست ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X