قیمت و نحوه لایه برداری پوست مرده صورت

قیمت و نحوه لایه برداری پوست مرده صورت

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

قیمت و نحوه لایه برداری پوست مرده صورت

لایه برداری به طور معمول وضعیت پوست را بهبود می بخشد و بافت آن را صاف می کند. این روش یک درمان موثر برای لکه های صورت، چین و چروک پوست و سایر مشکلات پوستی می باشد. این روش لایه های بیرونی پوست مرده را لایه برداری می کند و یک لایه جدید پوستی با تن، بافت و رنگ مناسب را جایگزین آن می نماید. روش های بسیاری برای لایه برداری پوست وجود دارد که انتخاب هر کدام از روش های لایه برداری به مشکلات پوستی و نوع پوست بستگی خواهد داشت و تشخیص و انتخاب این روش درمانی به جز در لایه برداری ها خانگی که هیچ ضرری را برای فرد استفاده کننده ندارند به دلیل وجود عوارض باید حتما تحت نظارت و تشخیص متخصص انجام گیرد اما قیمت و نحوه لایه برداری پوست مرده صورت چگونه می باشد.

نحوه لایه برداری پوست صورت

در لایه برداری پوست صورت برای رفع لایه های مرده پوست و تجدید ساختار در لایه های پوست روش های بسیاری مانند لایه برداری شیمیایی، میکرودرم، میکرونیدلینگ و روش های خانگی مورد استفاده قرار می گیرد که در تمام این روش ها لایه ها و سلول های مرده پوست که در پوست تجمع پیدا کرده اند و باعث ایجاد چین و چروک، لک و تغییر رنگ و کدری پوست شده اند از سطح پوست برداشته می شوند و در این شرایط پوست تا حد مناسبی تغییر رنگ خواهد داد لایه های خارجی و آسیب دیده آن جداسازی می گردد که در نتیجه پوست صاف و یکدست و جوان خواهد شد.

مزایای لایه برداری پوست مرده صورت

  • کاهش چین و چروک صورت
  • از بین بردن خط اخم و خط لبخند
  • بهبود ظاهر اسکارهای پوستی
  • بهبود آکنه
  • بهبود ظاهر و بافت پوست
  • از بین بردن لکه های پوستی و کک و مک
  • کمک به کلاژن سازی

کاندیدای مناسب برای لایه برداری پوست مرده صورت

به طور کلی کاندیداهای ایده آل برای روش لایه برداری افرادی هستند که از ظاهر پوست خود ناراضی می باشند؛ برای انجام درمان بهتر است افراد در وضعیت روحی و جسمی مناسبی قرار داشته باشند و انتظارات واقع بینانه ای از لایه برداری داشته باشند. اگر هدف متقاضی از انجام این روش کاهش آکنه، چین و چروک، بهبود بافت پوست، از بین بردن لکه های پوستی و یا کاهش اثرات ناشی از نور خورشید باشد؛ احتمالا از نتیجه درمان رضایت کافی را خواهد داشت. انواع مختلف روش های لایه برداری وجود دارد که برای درمان مشکلات در سطوح مختلف مناسب هستند. پزشک بسته به نیاز بیمار تشخیص می دهد که کدام روش درمان برای او مناسب تر است.

توصیه های پزشکی در مورد لایه برداری پوست مرده صورت

بیماران باید چند هفته قبل و بعد لایه برداری، کشیدن سیگار را متوقف نمایند. مصرف برخی از داروهای خاص ممکن است در روند درمان تاثیر منفی داشته باشند بنابراین متقاضی باید پزشک را در جریان داروهای مصرفی خود قرار دهد. پس از انجام لایه برداری پوست به دلیل ایجاد لایه های جدید و تازه، پوست موقتا حساس می گردد بنابراین به انجام مراقبت های بیشتری احتیاج می باشد. در چنین شرایطی حتما به طور مرتب از کرم ضد آقتاب باید استفاده شود.

قیمت لایه برداری پوست

در لایه برداری پوست با توجه به نوع مشکلات پوستی ایجاد شده و  وضعیت پوست و نوع پوست بیمار انتخاب روش درمانی صورت می گیرد که هر روش لایه برداری هزینه مختص به خود را دارد و در هر بیماری نیز متفاوت خواهد بود، هزینه لایه برداری پوست با توجه به روش درمانی، دستمزد پزشک  و نوع مشکلات پوستی و جلسات درمانی  تعیین و پرداخت می گردد. در لایه برداری پوست با روش های خانگی بیمار فرد هزینه قابل توجهی را نخواهد پرداخت و با استفاده از مواد طبیعی و روغن های گیاهی به راحتی می توان این کار را در منزل انجام داد، لایه برداری پوست با کرم های شیمیایی نیز هزینه چندان بالایی نخواهد داشت اما در سایر روش ها مانند میکرونیدلینگ و میکرودرم با توجه به وضعیت پوست هزینه لایه برداری بیشتر خواهد بود زیرا لایه برداری پوست با استفاده از این روش ها به چندین جلسه درمان نیاز خواهد داشت، ترکیب چند ماده طبیعی و انواع میوه ها به صورت له شده و ماساژ پوست با این میوه ها مانند توت فرنگی ، هلو و آناناس می تواند بهترین لایه بردار و اسکراب برای از بین بردن سلول ها و بافت های مرده پوست صورت باشد. کلینیک تخصصی جوانسازی پوست ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X