رفع عوارض قرمزی پوست در لایه برداری پوست مردان

رفع عوارض قرمزی پوست در لایه برداری پوست مردان

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

رفع عوارض قرمزی پوست در لایه برداری پوست مردان

در لایه برداری پوست مردان به دلیل برداشته شدن لایه های پوست با استفاده از روش های مختلف و برداشته شدن چربی پوست ، پوست لطافت خود را تا مدتی  از دست می دهد و دچار عوارضی چون التهاب ، درد، سوزش و قرمزی می گردد حال باید دید رفع عوارض قرمزی پوست در لایه برداری پوست مردان با چه روش هایی صورت می گیرد.

لایه برداری پوست مردان

لایه برداری پوست مردان که ممکن است در صورت یا بدن آنها انجام گیرد روشی می باشد که با استفاده از روش های مختلف سلول های مرده پوست از سطح آن به دلیل مشکلاتی چون چین و چروک، ایجاد لک ، جای زخم ، آکنه و تغییر رنگ پوست برداشته می شود .

رفع عوارض قرمز پوستی بعد از لایه برداری

در لایه برداری پوست به دلیل برداشته شدن لایه های خارجی پوست جهت رفع مشکلات پوستی و به دلیل آسیب وارد شدن به پوست ، پوست دچار التهاب و قرمزی می گردد البته می ان قرمزی ایجاد شده در پوست به میزان لایه برداری و سطح لایه برداری بستگی دارد ، معمولا بعد از لایه برداری جهت رفع التهاب و قرمزی پوست پزشک به بیماران استفاده از کرم های ترمیم کننده را توصیه می نماید اما رعایت نکات خاصی بعد از لایه برداری به مرور قرمزی پوست بعد از لایه برداری را از بین خواهد برد و پس از آن پوستی صاف و نرم برای بیمار ایجاد خواهد شد. مردانی که در پوست لایه برداری داشته اند و به طور کلی افرادی که از  لایه برداری برای رفع مشکلات پوستی خود استفاده کرده اند پس از انجام لایه برداری می توانند با استفاده از آلوئه ورا، خیار  ، ورقه های سیب زمینی و  عسل التهاب پوست خود را کاهش دهند و باید از هر نوع  حرارت و نور آفتاب اجتناب نمایند زیرا گرما و اشعه خورشید باعث می گردد تا به دلیل افزایش گردش خون در پوست التهاب و قرمزی پوست بدتر خواهد شد . برای رفع قرمزی پوست بعد از لایه برداری تا چند روز پس از لایه برداری پوست باید از استحمام با آب داغ و سونا و جکوزی استفاده نشود  و نباید پوست ماساژ و مالش داده شود زیرا این حرکات جریان خون در پوست را افزایش خواهد داد و پوست را بیشتر دچار التهاب خواهد کرد. کلینیک تخصصی جوانسازی پوست ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X