بهترین جراح پروتز سینه در تهران و ایران

بهترین جراح پروتز سینه در تهران و ایران

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

بهترین جراح پروتز سینه در تهران و ایران

جراحی زیبایی پروتز سینه در زنان با هدف ایجاد سایز مناسب سینه انجام می شود که پروتز های سیلیکونی رایج ترین پروتزهای موجود هستند که با توجه به ایجاد سایز مناسب ، در زیر بافت سینه یا بر روی بافت سینه قرار می گیرند . نحوه ی قرار گیری پروتز بر روی عضله ی سینه یا در زیر عضله با توجه به معاینات جراح پروتز سینه و سلیقه ی بیمار مشخص می گردد .

شرایط جراحی زیبایی پروتز سینه

در جراحی زیبایی پروتز سینه که از ۱۸ سالگی به بالا می توان آن را انجام داد ، بیمار حق انتخاب نوع و جنس پروتز ، سایز پروتز و نوع برش لازم برای جای گذاری پروتز را دارد .

پروتز سینه با قرار گیری در زیر بافت موثر شیردهی ، آسیبی به غدد شیرده وارد نکرده و بیمار با وجود پروتز می تواند به نوزاد خود شیر دهد .

پس از انجام جراحی زیبایی پروتز سینه ، بیمار بعد یک الی دو هفته استراحت ، می تواند به فعالیت های خود باز گردد .

ماندگاری پروتز های سینه طولانی هستند و حتی به ۲۰ سال نیز می رسند ، اما ممکن است در فردی که دارای فعالیت های و ورزش های سنگین روزانه باشد ، با کهنگی و فرسایش پروتز روبرو گردد و ماندگاری آن کاهش یابد .

جراحی زیبایی پروتز سینه تحت بیهوشی عمومی در بیمارستان طی یک ساعت انجام می شود و پس از آن لازم است که بیمار یک شب بستری گردد .

عمل جراحی زیبایی پروتز سینه ، یک جراحی بسیار حساس و ظریف می باشد که انتخاب جراح با تجربه و مهارت بالا که بتواند با تکنیک ها و روش های مختلف ، نتیجه ی مطلوبی از این عمل زیبایی را ایجاد نماید ، بسیار تاثیرگذار خواهد بود  .

بهترین جراح پروتز سینه

بهترین جراح زیبایی پروتز سینه ، قبل از جراحی ، تمام اطلاعات لازم و مورد نیاز انجام این نوع جراحی ، مراقبت های قبل و بعد از جراحی و عوارض احتمالی را برای بیمار به طور کامل توضیح می دهد .

جراح با تجربه ی عمل زیبایی پروتز سینه ، با معاینات و بررسی های لازم وضعیت سینه ی بیمار و سلامت او را مورد ارزیابی قرار می دهد و در صورت تشخیص مضر بودن این جراحی برای بیمار ، پزشک بیمار را از انجام چنین عملی منع خواهد کرد .

در عمل جراحی زیبایی پروتز سینه ، جراح ماهر و با تجربه تمامی اطلاعات لازم در مورد برش های سینه جهت جای گذاری پروتز و انواع پروتز را در اختیار بیمار قرار می دهد تا بیمار با دید بازتری در مورد انجام این جراحی حساس تصمیم بگیرد .

جراح پروتز سینه که فوق تخصص جراحی پلاستیک خواهد بود  ، نحوه ی انجام این جراحی را در زمان مشاوره برای بیمار به طور مفصل توضیح می دهد .

بهترین جراح پروتز سینه ، با توجه به آناتومی سینه ی بیمار و با انتخاب بهترین نوع پروتز توسط یک جراح پلاستیک فوق تخصص که  بهترین و موثرترین برش ها را به کار می گیرد ، ایجاد خواهد شد ، لذا جهت دسترسی به چنین پزشک ماهری باید به مراکز و کلینیک های معتبر و تخصصی زیبایی مراجعه نمود و از مراجعه به کلینیک های تازه تاسیس به خاطر هزینه های پایین تر باید خودداری نمود .

منبع: کلینیک تخصصی جراحی زیبایی ایران نوین

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X