روش های مناسب برای گونه گذاری موقت در مردان

روش های مناسب برای گونه گذاری موقت در مردان

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

روش های مناسب برای گونه گذاری موقت در مردان

گونه یکی از اجزای میانی صورت می باشد که  با بالا رفتن سن حالت برجستگی خود را از دست می دهد و پوست آن شل و افتاده می گردد و در این زمان به حجم دهی نیازمند می باشد ، برخی مردان نیز مانند زنان هنگامی که در گونه خود دچار افتادگی پوست می شوند به  انجام روش های زیباسازی و حجم دهی گونه تمایل دارند و از این طریق سعی می کنند با استفاده از انواع روش های معمول جوانی و شادابی را به گونه خود باز گردانند اما چه روش هایی برای گونه گذاری موقت در مردان مناسب است.

گونه گذاری موقت

در گونه گذاری موقت که اغلب با تزریق حجم دهنده ها به گونه انجام می گیرد برجسته سازی گونه به صورت سرپایی و بدون بی هوشی و جراحی انجام می گیرد و تزریق ژل و چربی و بوتاکس از این نوع گونه گذاری های موقت می باشند که بعد از گذشت زمانی از انجام روش ژل و چربی توسط بدن جذب می گردد و اثر بوتاکس نیز از بین خواهد رفت و گونه دوباره به روش حجم دهی نیازمند خواهد بود.

روش های گونه گذاری موقت در مردان

یکی از روش های گونه گذاری موقت در مردان تزریق چربی به گونه می باشد که این چربی از نقاطی مانند شکم و پهلوی خود بیمار برداشته می شود و به گونه تزریق می گردد ، در تزریق چربی به دلیل استفاده از چربی بدن خود بیمار بدن واکنش حساسیت نسبت به تزریق نشان نمی دهد اما بعد از مدتی چربی توسط بدن کم کم جذب خواهد شد و حجم گونه از بین خواهد رفت، یکی دیگر از روش های گونه گذاری در مردان به طور موقت استفاده از ژل  می باشد که انواع ژل های تزریقی ماندگاری متفاوتی دارند و ژل ها نیز بعد از گذشت مدتی  از بین خواهند رفت و گونه باید دوباره  مورد حجم دهی قرار گیرد.

هزینه و قیمت تزریق ژل و چربی

در روش برجسته سازی گونه با ژل قیمت و هزینه روش درمانی بستگی به نوع و مقدار ژل و دستمزد پزشک دارد اما در تزریق چربی به روش خارج کردن چربی از بدن و به دستمزد پزشک و میزان چربی مورد نیاز بستگی خواهد داشت. گونه گذاری موقت در مردان به هر روشی که صورت می گیرد باید به گونه ای حجم دهی در گونه انجام گیرد که شکل طبیعی گونه را دستخوش تغییر نکند و تزریق بیش از حد ژل یا چربی و فیلر ها باعث حالت غیر طبیعی برای گونه و صورت می گردد و گونه برجسته صورت را بیش از اندازه زاویه دار خواهد کرد. کلینیک تخصصی جوانسازی پوست ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X