درمان افتادگی پلک با پلاسما بدون جراحی

درمان افتادگی پلک با پلاسما بدون جراحی

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

درمان افتادگی پلک با پلاسما بدون جراحی

افتادگی پلک بر اثر عوامل زیادی مانند  بالا رفتن سن ، ژنتیک ، بیماری و یا ایجاد حادثه ای برای برخی افراد ایجاد می گردد ، افتادگی پلک باعث می گردد تا چهره افراد پیر و خسته آلود نشان داده شود و زیبایی چهره از بین رود و افرادی که دچار این عارضه می گردند به دنبال روشی برای رفع این مشکل خود خواهند بود، افراد بسیاری برای رفع مشکل افتادگی پلک خود به انجام جراحی تمایلی ندارند و از انجام جراحی  در چشم خود هراس دارند ، یکی از روش های غیر جراحی درمان پلک افتاده استفاده از روش پلاسما می باشد اما درمان افتادگی پلک با پلاسما بدون جراحی چگونه ممکن می گردد.

درمان افتادگی پلک با پلاسما

افتادگی پلک با درمان غیر جراحی پلاسما روشی برای درمان پلک شل و افتاده می باشد که در این روش درمانی شادابی و جوانی به پلک باز گردانده می شود، پلاسمای پلک افتاده بدون جراحی و بدون بی هوشی و با استفاده از بی حسی موضعی انجام می گیرد ، در این روش که از پلاسما که در اصل نوعی از گاز یونیزه و پر انرژی می باشد و در آن یونها و الکترونهای آزاد وجود دارند به لایه اپیدرم پوست وارد می گردد و موجب جمع شدن لایه پوست و پلک می شود، گر چه دمای خود پلاسما بسیار بالا می باشد و فشار پایینی دارد اما در تماس با پوست به سرعت سرد می شود و انرژی را به پوست منتقل می کند و در لایه های عمیق پوست نفوذ نخواهد کرد و پوست پلک را تیره و ملتهب نیز نخواهد ساخت. در سیستم پلاسما همزمان با ایجاد گرمای شدید در پوست که کلاژن سازی در پوست را تحریک می نماید حالت گاز به مایع تبدیل می شود و پوست شل شده جمع می شود و پوست اضافه آن لیفت می گردد.

تعداد جلسات پلاسما درمانی پلک افتاده

گر چه پلاسما درمانی روشی سریع برای رفع افتادگی پلک می باشد اما تعداد جلسات در مانی در هر بیمار به شدت چروک ها و سن فرد بستگی دارد و ممکن است در افتادگی شدید پلک فرد به چند جلسه درمانی با فواصل چند ماهه نیاز داشته باشد. درمان افتادگی پلک با پلاسما برای افرادی که دچار افتادگی شدید پلک شده اند اما امکان جراحی برای آنها وجود ندارد بسیار مفید خواهد بود و این درمان بدون بی هوشی و در مدت زمان کمی انجام می گیرد و بیمار به دوره نقاهت نیاز نخواهد داشت و عوارض این درمان نیز به نسبت دیگر روش ها به دلیل حساس بودن پوست پلک ها بسیار کم می باشد. کلینیک تخصصی جراحی زیبایی ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X