درمان انواع ژنیکوماستی شدید بدون جراحی با روش لیزر اولترازد

درمان انواع ژنیکوماستی شدید بدون جراحی با روش لیزر اولترازد

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

درمان انواع ژنیکوماستی شدید بدون جراحی با روش لیزر اولترازد

گاهی بر اثر چاقی شدید و تغییرات هورمونی در مردان  سینه آنها بیش از حد طبیعی بزرگ می شود که امر باعث از بین رفتن تناسب اندام در مردها می گردد ، چربی های اضافه سینه ها معمولا در برابر رژیم غذایی و و ورزش بسیار مقاوم می باشند و انجام ورزش و گرفتن رژیم  هیچ تاثیری در کاهش سایز سینه ها نخواهد داشت یکی دیگر از روش های کاهش ژنیکوماستی در مردان استفاده از لیزر اولترازد می باشد که باید دید درمان انواع ژنیکوماستی شدید بدون جراحی با روش لیزر اولترازد چگونه ممکن می گردد.

 ژنیکوماستی شدید

در حالت ژنیکوماستی شدید که اغلب در جوانان ایجاد می شود سینه ها و نوک سینه ها از حالت نرمال بزرگتر می شوند و توده چربی بیشتری در سینه ها شکل می گیرد که معمولا یک سینه نیز از دیگری بزرگتر خواهد بود به همین دلیل و به خاطر بزرگی سینه ها تناسب اندام مردان به هم خواهد خورد و مردان از وضعیت اندام خود ناراضی خواهند بود.

لیزر اولترازد برای درمان ژنیکوماستی

لیزر اولترازد که روشی نوین برای ایجاد لاغری  در نقاط مختلف بدن می باشد روشی ایمن و بدون جراحی برای حذف بافت های چربی سینه ها خواهد بود که به بی هوشی نیاز ندارد ، در ابن روش امواج دستگاه که صوتی و حرارتی می باشند با ایجاد فشار منفی در چربی سینه موجب ایجاد حباب در درون سلول ها می شوند و سلول ها که حجم بالایی پیدا خواهند کرد منفجر می شوند و تخریب گردیده و از بدن خارج می گردند .

مزایای لیزر اولترازد

لیزر اولترازد روشی غیر تهاجمی برای از بین بردن چربی نواحی مختلف بدن می باشد که بیمار  پس از انجام آن به استراحت نیاز ندارد و در سریعترین زمان ممکن و به روشی کاملا ایمن چربی را  در بدن از بین می برد.

افرادی که در استفاده از اولترازد ممنوعیت دارند

زنان باردار و شیرده، افراد دیابتی، افرادی که سابقه سکته مغزی دارند، افراد مبتلا به سرطان و افرادی که حساسیت داروئی دارند نباید تحت درمان لیزر اولترازد قرار گیرند. ژنیکوماستی شدید در مردان یا همان بزرگی بیش از اندازه سینه و نوک سینه در مردان در  گذشته بیشتر با روش های جراحی رفع می شده است اما امروزه به دلیل عوارض بالای این گونه جراحی ها  اغلب بیماران به انجام روش های لیزری تمایل بیشتری دارند. کلینیک تخصصی جراحی زیبایی ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X