درمان قطعی ریزش مو در بهترین کلینیک تقویت مو تهران

درمان قطعی ریزش مو در بهترین کلینیک تقویت مو تهران

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

درمان قطعی ریزش مو در بهترین کلینیک تقویت مو تهران

در گذشته ریزش مو تنها در افراد مسن و افرادی که سن بالایی داشتند رخ می داده است اما امروزه این مشکل در تمام سنین و حتی کودکان نیز به دلیل تغییر شرایط زندگی و عوامل ژنتیک به وجود می آید ، به دلیل همین گسترش روز افزون مشکلات پوست و مو به خاطر فشارهای روحی و جسمی کلینیک های زیادی در زمینه رفع مشکلات پوست و مو فعالیت دارند که با به کارگیری انواع روش های درمانی ریزش مو در افراد مختلف را با توجه به وضعیت آنها درمان می نماید اما درمان قطعی ریزش مو در بهترین کلینیک تقویت مو تهران چگونه انجام می گیرد.

درمان قطعی ریزش مو

درمان قطعی ریزش مو پروسه ای می باشد که با توجه به علت به وجود آمدن ریزش مو زمان بر خواهد بود ، در درمان ریزش مو شناخت عوامل ایجاد ریزش مو نقش زیادی در انتخاب روش درمانی ایفا می کند و همانگونه که ممکن است با ترکیب عوامل مختلفی مانند  ژنتیک، بیماری، مصرف دارو ، بارداری و شیردهی و استرس ریزش مو ایجاد شده باشد همانگونه نیز ور درمان ریزش مو از روش های ترکیبی یا چند روش در کنار هم استفاده می گردد تا به مرور زمان ریزش مو کمتر و در نهایت قطع گردد. در شهر تهران کلینیک های درمانی زیادی ور نقاط مختلف شهر در مورد رفع  مشکلات پوست و مو فعالیت دارند که در هر کدام از آنها از روش های مختلفی مانند مزوتراپی ، پی آرپی ، محلول های موضعی و تجویز دارو توسط متخصص برای تقویت مو و کاهش ریزش مو استفاده می گردد که خدمات ارائه شده به بیماران و تکنولوژی های به روز شده مورد استفاده در هر کلینیک و به کارگیری متخصصین مجرب در کلینیک درجه و اعتبار آن کلینیک را مشخص می نمایند.

روش های درمان ریزش مو در کلینیک تقویت مو

مزوتراپی مو

در این روش جهت رفع ریزش مو انواع ویتامین ها و مواد مغذی مورد نیاز برای رشد مو به طور مستقیم توسط سوزن های ریزی به  لایه میانی پوست تزریق می گردد و از این طریق ریزش مو متوقف و رشد دوباره مو آغاز می گردد.

پی آر پی

در روش پی آرپی از پلاسما یا همان پلاکت غنی شده خون خود بیمار در محل ریزش مو تزریق انجام می گیرد و با تقویت پیاز مو و فولیکول مو با فاکتورهای رشد مو که در پلاکت غنی شده به وفور یافت می شود ریزش مو قطع خواهد شد.

محلول ماینوکسیدیل

یکی از محلول هایی که در رفع ریزش مو بیشترین کاربرد را دارد محلول ماینوکسیدیل می باشد که به دلیل افزایش دادن  گردش خون در پوست موجب می گردد تا فولیکول های مو بهتر تغذیه شوند و در مقابل عوامل ریزش مو مقاوم گردند. درمان قطعی ریزش مو  با استفاده از روش های نوین در کنار تغذیه مناسب و استفاده از مواد غذایی سرشار از فیبر و آهن طی مراحل مختلف درمانی امکان پذیر می باشد و به چند ماه درمان مداوم نیاز خواهد داشت. کلینیک تخصصی تقویت مو ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X