درمان شوره و ریزش مو شدید با روش مزوتراپی

درمان شوره و ریزش مو شدید با روش مزوتراپی

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

درمان شوره و ریزش مو شدید با روش مزوتراپی

افرادی که به دلیل مختلف و با ترکیب شدن عوامل زیادی مانند ژنتیک، بیماری ، مصرف دارو و  استرس دچار ریزش موی شدید در ناحیه سر خود  می شوند به دلیل تغییر ایجاد شده در ظاهرشان و نارضایتی از وضعیت خود به دنبال بهترین روش ، کم عارضه ترین و  کوتاه ترین روش که در کمترین زمان ریزش موی آنها کنترل و درمان کند می باشند یکی از روش های درمان ریزش موی شدید استفاده از روش مزوتراپی می باشد که باید دید درمان شوره و ریزش مو شدید با روش مزوتراپی چگونه ممکن می گردد.

شوره سر

یکی از مشکلات شایع پوست سر شوره سر می باشد که به دلایل مختلفی ایجاد می گردد و پوست را دچار پوسته پوسته شدن و خارش خواهد کرد ، گرچه شوره سر بیماری مسری نمی باشد و مشکل جدی را برای فرد ایجاد نمی کند اما اغلب باعث ناراحتی فردی می گردد که در سر خود دچار شوره شده است ، یکی از علل ایجاد شوره در سر خشکی پوست سر می باشد که معمولا مصرف انواع شامپوها تاثیر چندانی در رفع این مشکل نخواهد داشت.

ریزش مو شدید

ریزش مو شدید به دلایل مختلفی چون ژنتیک ، بیماری و استرس ور مردان و زنان ایجاد می گردد و این ریزش معمولا در ناحیه سر و از خط رویش موها آغاز می گردد، ریزش موی شدید در هر قسمت سر که ایجاد گردد باعث تاثیر در زیبایی افراد خواهد شد و به دلیل شوک ایجاد شده از ریزش موی شدید افرادی که دچار این مشکل می شوند به هر راهی متوسل می شوند تا ریزش مو در آنها کنترل و متوقف گردد.

مزوتراپی مو

در روش مزوتراپی برای رفع  ریزش مو در الگوهای مختلف مردانه و زنانه جهت رفع ریزش مقدار معینی از ویتامین ها ، پروتئین ، عناصر غذایی و املاح معدنی به لایه میانی پوست با سوزن های  بسیار ریزی  تزریق می گردد و از این طریق مواد تقویت کننده موجب تقویت فولیکول های مو و پیاز مو می شوند و بدین سبب مانع از ریزش بیشتر موها خواهند شد و رشد دوباره موها آغاز می گردد.

تاثیر مزوتراپی بر رفع شوره سر و رفع ریزش شدید مو

با تزریقات مزوتراپی مواد مغذی و ویتامین ها به لایه میانی پوست وارد می شوند و از این طریق جریان خون در پوست افزایش پیدا خواهد کرد و ضمن رفع ریزش موها با تقویت فولیکول های مو شوره سر نیز که به دلیل خشکی پوست سر ایجاد می شود درمان می گردد و ویتامین های تزریق شده به پوست مانع از خشک شدن پوست و تشکیل شوره در پوست خواهند شد. کلینیک تخصصی تقویت مو ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X