قیمت و هزینه جراحی زیبایی بینی

قیمت و هزینه جراحی زیبایی بینی

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

قیمت و هزینه جراحی زیبایی بینی

جراحی زیبایی بینی از جمله عمل های زیبایی گران قیمت و پرطرفدار امروزی است که جراحان پلاستیک و زیبایی طی یک عمل سنگین چند ساعته ، جهت زیبایی سازی و اصلاح نواقص بینی به آن اقدام می کنند . بنا بر نوع بینی فرد متقاضی و نواقص و مشکلاتی که دارد، هزینه جراحی زیبایی بینی ممکن است بین افراد مختلف متفاوت باشد.

انواع روش های جراحی زیبایی بینی

جراحی زیبایی بینی با توجه به تشخیص و مهارت پزشک متخصص به دو روش ، باز و بسته صورت می پذیرد .

در روش باز ، جراح با برش ستون بین دو حفره ی بینی و برداشتن پوست از روی غضروف و استخوان بینی با دید بازتر می تواند به رفع نواقص و زیباسازی بینی اقدام نماید .

در روش بسته جراحی زیبایی بینی ، انجام عمل از داخل حفره های بینی صورت می پذیرد و نسبت به روش باز ، پزشک دید محدودتری خواهد داشت .

با این حال انجام عمل زیبایی بینی به هر روش دارای مزیت ها و معایب خاص خود است که با توجه به تشخیص و مهارت پزشک ، روش مناسب انتخاب می گردد .

پزشک عمل زیبایی بینی

ممکن است که حین انجام عمل زیبایی بینی ، جهت دستیابی به نتیجه ی مطلوب از عمل ، پزشک به رفع دیگر نواقص بینی مانند ، کجی ، پولیپ و .... نیز بپردازد .

پس از انجام عمل بینی ، فرد به مراقبت های شدیدی نیاز خواهد داشت که وجود یک مراقب و همراه از زمان انجام عمل و تا استراحت در منزل الزامی است .

افراد مختلف از دو نوع فرم بینی برخوردار هستند ، یا بینی گوشتی دارند و یا بینی استخوانی ؛ در بینی استخوانی استخوان و غضروف ها محکم تر و غالب بر پوست بینی بوده ، ولی بر عکس آن ، در بینی گوشتی ، پوست ضخیم بر استخوان و غضروف ها غالب می باشد .

جراحی زیبایی بینی در افراد دارای فرم بینی استخوانی نتیجه ی مطلوب تری از عمل را حاصل خواهد نمود .

بررسی و معاینه ی بینی در جلسه ای توسط پزشک به منظور تعیین روش مناسب برای انجام عمل ، گوشزد نمودن توصیه های مراقبتی بعد از عمل ، برآورد هزینه ی عمل و انجام آزمایشات لازم برای بررسی وضعیت سلامت بیمار صورت می پذیرد .

در صورتی که فرم بینی فرد نتیجه ی رضایت بخشی را در پیش رو داشته باشد و انتظارات وی هم منطبق بر نتایج آن باشد ، بیمار مورد نظر کاندید جراحی زیبایی بینی خواهد بود .

هزینه جراحی زیبایی بینی

هزینه جراحی زیبایی بینی با توجه نوع بینی ، میزان نواقص بینی ، دستمزد جراح با توجه به مهارت و تجربه ی کاری ، هزینه های جانبی مانند ویزیت های بعد از عمل و یا درمان های تکمیلی جهت دستیابی به نتیجه ی مطلوب و یا کاهش عوارض احتمالی و هزینه پذیرش در کلینیک تخصصی که عمل در آن صورت می پذیرد ، تعیین می شود .

جراحان پلاستیک برای انجام عمل زیبایی بینی هزینه های هنگفت و متفاوتی را دریافت می کنند که متاسفانه در این زمینه ، قیمت واحد و یکسانی به دلیل عدم نظارت کافی وجود ندارد ، لذا این اگر قصد انجام چنین جراحی زیبایی را دارید ، باید هزینه های عمل و هزینه های جانبی آن را مد نظر داشته باشید .

منبع: کلینیک تخصصی جراحی زیبایی ایران نوین

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X