بهترین دستگاه لیزر برای رفع موهای زائد صورت خانمها

بهترین دستگاه لیزر برای رفع موهای زائد صورت خانمها

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

بهترین دستگاه لیزر برای رفع موهای زائد صورت خانمها

خانم ها از آقایان حساسیت بسیار بیشتری نسبت  از بین بردن موهای زائد نواحی مختلف بدن به خصوص موهای زائد ناحیه ی صورت دارند ، موهای ناحیه پشت لب ، چانه ، روی گونه ها و پیشانی موهای زائد ناحیه صورت می باشند ، از این رو در این مقاله ، بهترین دستگاه لیزر برای رفع موهای زائد صورت خانمها مورد بررسی قرار گرفته شده است . همه زنان دارای موی صورت و بدن هستند اما این موها معمولا نازک و کم پشت هستند؛ رشد بیش از حد موهای تیره و ضخیم بر روی بدن و صورت زنان می تواند تحت تأثیر عوامل بسیاری از جمله اختلالات هورمونی روی دهد. بهترین راه برای از بین بردن دائمی این موها استفاده از لیزر می باشد ولی با توجه به تنوع دستگاه های موجود و پیشرفت های دائمی در این زمینه، همواره این سوال برای متقاضیان انجام لیزر وجود دارد که بهترین دستگاه لیزر برای رفع موهای زائد کدام است؟

موهای زائد صورت خانمها

در رابطه با بهترین دستگاه لیزر برای رفع موهای زائد صورت خانم ها می توان عنوان نمود که لیزر الکساندریت یکی از پیشرفته‌ترین دستگاه های لیزر دنیا برای رفع موهای زائد،  صورت و بدن می باشد ، این لیزر که ساخته ی شرکت آمریکایی Cynosure بوده دارای ویژگی های منحصر به فردی است که عملکرد و نتایج حاصل از آن را از عملکرد دیگر دستگاه های لیزر ، متمایز ساخته است ، زیرا این دستگاه فوق العاده قابلیت تنظیم طول موج و میزان انرژی مورد نیاز برای درمان انواع مختلف مو و پوست را دارا می باشد ، در نتیجه بیشترین درصد موهای زائد را از بین خواهد برد . نتایج حاصل از دستگاه لیزر الکساندریت در درمان موهای زائد ، نشان می دهد که در میان روش های موجود در دنیا برای از بین بردن موهای زائد ، این دستگاه دارای بیشترین کارایی و کمترین خطر می باشد و بدون سوختگی پوست ، حتی در افراد تیره پوست ، نتایج لیزر درمانی موهای زائد بسیار اثر بخش بوده است . لیزر الکساندرایت جهت رفع موهای زائد عملکردی طولانی مدت خواهد داشت و هیچ گونه عوارضی برای فرد نداشته و به خوبی انتظارات فرد را در رفع موثر موهای زائد  برآورده می‎کند . از آنجا که از بین بردن موهای زائد با لیزر الکساندرایت در میان انواع لیزرهایی که در بازار موجود است ، بیشترین تاثیر را برای از بین بردن موهای تیره و ضخیم دارد،  لذا دستگاه لیزر الکساندرایت برای نژاد ایرانیان ، بدون ایجاد عارضه ی خاصی ، بسیار مناسب خواهد بود  .

مشکلات استفاده از لیزر برای رفع موهای زائد

در رابطه با استفاده از لیزر درمانی مشکلاتی وجود دارد؛ از جمله اینکه لیزر درمانی یک پروسه طولانی مدت است که نیاز به صبر دارد و فرد متقاضی برای مشاهده نتیجه باید جلسات درمان را کامل نماید. البته این روش درمانی به نسبت سایر درمان ها هزینه بیشتری دارد.

موارد منع انجام لیزر موهای زائد

افرادی که دارای امراض و شرایط عنوان شده در ذیل هستند ، نمی توانند لیزر درمانی موهای زائد را انجام دهند .
  • زنان باردار
  • افراد مبتلا به بیماری‌های پوستی
  • افراد مبتلا به دیابت
  • افراد مبتلا به بیماری پوستی مادرزادی
  • افراد مبتلا به بیماری قلب و عروق
  • افراد مبتلا به بیماری های عفونی
  • افرادی که پوست بسیار تیره‎ای دارند
  • افرادی که به تازگی دچار آفتاب سوختگی شده اند .
  • افرادی که سن آنها کمتر از ۱۷ سال است .
  • افراد مشکوک به سرطان لوزه
کلینیک تخصصی لیزر موهای زائد ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X