بهترین راه حل برای حذف موهای زائد جوانان

بهترین راه حل برای حذف موهای زائد جوانان

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

بهترین راه حل برای حذف موهای زائد جوانان

رفع موهای زائد با روش های سنتی نظیر تراشیدن ، موم اندازی و ... در سنین مختلف مخصوصا برای جوانان به عنوان دغدغه ای همیشگی و مزاحم وقت بسیاری از فرد می گیرد ، از این رو در این مقاله ، بهترین راه حل برای حذف موهای زائد جوانان مورد بررسی قرار گرفته شده است .

موهای زائد جوانان

در رابطه با موهای زائد جوانان می توان عنوان نمود اگر چه خانم ها بیشتر از مردان به رفع موهای زائد اقدام می کنند اما برخی مردان جوان نیز علاقه ای به داشتن موهای زاید نواحی مختلف ندارند و در پی رفع موثر این موهای مزاحم هستند ، تعریق بیش از حد و بدنما کردن بدن از جمله دلایل اصلی رفع موهای زائد در مردان می باشد ، اما چگونه می توان این موها را برای همیشه از بین برد ؟ بهترین راه حل برای حذف موهای زائد جوانان ؛ استفاده از لیزر می باشد ، زیرا به کمک اشعه ی لیزر می توان تا 80 الی 90 درصد موهای زائد بدن را برای همیشه از بین برد و درصد موهای باقی ماند نیز چنان نازک و بی رنگ می شوند که فرد از نتیجه ی حاصل رضایت کاملی خواهد داشت . در روش لیزر درمانی موهای زائد ؛ اشعه ی متمرکز و گرم لیزر به پوست ناحیه موهای زائد تابیده می شود ، با عبور اشعه لیزر از پوست و رسیدن آن به ریشه ی مو ، لیزر در ملانین سیاه رنگ موی زائد جذب شده و تولید گرما می کند و در نهایت به طور کامل ریشه ی مو را خواهد سوزاند .

لیزر درمانی موهای ضخیم

لیزر درمانی در افرادی با موهایی ضخیم و سیاه رنگ و پوست روشن بهترین نتیجه را در بر خواهد داشت زیرا مکانیسم عملکردی لیزر به گونه ای طراحی شده که جهت سوزاندن ریشه ی مو ، اشعه ی لیزر باید توسط ملانین سیاه رنگ مو جذب شود ، لذا در افراد با پوست های تیره ، به دلیل وجود ملانین در پوست ، احتمال سوزاندن پوست نیز وجود دارد و در افراد با موهای بور ، به دلیل عدم وجود ملانین سیاه رنگ ، لیزر درمانی موهای زائد تاثیر چندانی نخواهد داشت . از آنجا که موهای هر ناحیه از بدن همگی در فاز رویشی قرار ندارند و برخی از موها در فاز استراحت هستند ، لذا جهت رفع کامل موهای زائد ، با توجه به مقاومت موها ، به 4 الی 6 جلسه درمان ، با فاصله ی یک ماه نیاز خواهد بود . از لیزر درمانی موهای زائد می توان جهت از بین بردن موهای زائد نواحی مختلف بدن استفاده کرد . از بین بردن موهای زائد در دوران بارداری به دلیل عدم اثبات اثرات آن بر روی جنین و مادر در این دوران ، ممنوع می باشد .

نتایج حاصل از لیزر موهای زائد

نتایج حاصل از لیزر موهای زائد طولانی مدت خواهد بود  ، اما جهت حفظ نتایج حاصل از آن انجام 1 الی 2 جلسه درمان در طول سال پس از رفع موهای زائد با این روش موثر خواهد بود . کلینیک تخصصی لیزر موهای زائد ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X