تعداد جلسات لیزر موهای زائد سینه زنان

تعداد جلسات لیزر موهای زائد سینه زنان

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

تعداد جلسات لیزر موهای زائد سینه زنان

اگر چه جهت از بین بردن موهای نواحی مختلف بدن می توان از لیزر استفاده کرد  اما به طور کلی در زنان انجام لیزر در کشاله ران ها، بازو ،پشت لب ، چانه ، و زیر بغل رایج‎تر بوده و در مردان نیز از لیزر درمانی بیشتر در ناحیه ی شانه‌ ، کمر و ناحیه ریش استفاده می‎شود ، در این مقاله تعداد جلسات لیزر موهای زائد سینه زنان مورد بررسی قرار گرفته شده است .

موهای زائد سینه زنان

در رابطه با لیزر موهای زائد سینه زنان می توان گفت که با این روش به شکلی موثر و با درصد بالایی می توان موهای زائد این ناحیه را از بین برد که علاوه بر زنان ، مردان بسیاری به دلیل عرق کردن بیش از حد و تیرگی حاصل از وجود موها بر روی پوست ، خواهان لیزر موهای زائد ناحیه سینه هستند که در مردان این موها به عنوان موهای طبیعی بدن به شمار می روند ولی در زنان جزو موهای زائد بدن محسوب می شوند .

لیزر درمانی موهای زائد روی سینه

در روش لیزر درمانی موهای زائد ، اشعه ی لیزر به سطح پوست ناحیه موهای زائد تابیده می شود ، با عبور نور از پوست و رسیدن آن به ریشه ی مو که فولیکول نام دارد ، اشعه ی لیزر در ملانین سیاه رنگ مو جذب شده و تولید گرما خواهد کرد ، این گرما ریشه ی مو را به طور کامل سوزانده و نابود خواهد ساخت ، از آنجا که کلیه موهای زائد یک ناحیه از بدن ، همگی در فاز رشد قرار ندارند و برخی در فاز استراحت هستند ، لذا باید لیزر درمانی موثر موهای زائد طی چند جلسه با فاصله ی یک ماهه باشد تا فرصت رشد کافی به موهایی که در فاز استراحت هستند ، نیز داده شود ، لذا لیزر درمانی موهای زائد طی چند جلسه محقق می گردد .

تعداد جلسات لیزر موهای زائد سینه زنان

با توجه به متفاوت بودن واکنش بدن افراد مختلف ، الگوی متفاوت رشد موها و مقاومت متفاوت موها ، در افراد مختلف ، تعداد جلسات لیزر موهای زائد سینه زنان متفاوت خواهد بود اما به طور میانگین ، جهت رفع موهای زائد ناحیه ی سینه ، به 4 الی 6 جلسه لیزر درمانی نیاز خواهد بود .

نکته ی ایمنی

به هنگام لیزر درمانی موهای زائد نباید به طور مستقیم به اشعه ی لیزر نگاه کرد ، لذا پزشک معالج و بیمار ، هر دو باید از عینک مخصوص ضد اشعه ی لیزر استفاده کنند . کلینیک تخصصی لیزر موهای زائد ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X