هزینه و مدت درمان موهای زائد چانه با لیزر

هزینه و مدت درمان موهای زائد چانه با لیزر

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

هزینه و مدت درمان موهای زائد چانه با لیزر

موهای زائد در نواحی مختلف بدن نظیر ؛ پشت لب، پیشانی، گوش‌ ، گردن، شکم و ناحیه تناسلی ، پوست صورت ، چانه ، زیر چانه و گونه‌ رشد می کنند و جهت از بین بردن مداوم آنها ، دردسرهای زیادی برای فرد ایجاد می شود ، مخصوصا خانم ها که نیاز به رفع مرتب این موهای مزاحم و زشت کننده ی صورت و اندام دارند ، از این رو در این مقاله ، هزینه و مدت درمان موهای زائد چانه با لیزر مورد بررسی قرار گرفته شده است .

موهای زائد چانه با لیزر

در رابطه با رفع موهای زائد چانه با لیزر می توان عنوان نمود که اشعه ی لیزر یک پالسی از نور است که با حفظ سلامت بافت‌های اطراف به گرما تبدیل شده و با نفوذ به درون فولیکول مو ، توسط ملانین سیاه رنگ موجود در مو جذب شده و موجب از بین رفتن موها درون پیاز مو می‎شود ، در این روش موهای ناحیه ی چانه   تا درصد بالایی حدود 80 تا 90 درصد از بین خواهند رفت و موهای باقی مانده نیز بسیار نازک و بی رنگ و بور خواهند شد ، لذا نتیجه حاصل از جلسات درمانی لیزر بسیار مطلوب خواهد بود . از بین رفتن موهای زائد به کمک لیزر روشی دائمی و موثر می باشد  زیرا با انجام آن احتمال رویش مجدد مو از بین رفته و به پوست آسیب گرمایی نخواهد رسید . تنوع دستگاه های لیزر و منابع نوری آنها این امکان را ایجاد می کند که انواع موهای زائد را به طور مطلوبی از بین برد . در واقع لیزر موهای زائد ؛ روشی غیر تهاجمی بوده که منجر به کاهش دائمی و دراز مدت موهای زائد خواهد شد . از بین بردن موهای زائد بدن و صورت و برای همه افراد با رنگ‌های مختلف پوست به کمک لیزر امکان پذیر می باشد .

عملکرد لیزر

جهت نابودی موهای زائد در بیشتر افراد باید لیزر درمانی طی چند مرحله انجام شود ، زیرا کلیه موهای زائد در یک دوره ، در فاز رویشی قرار ندارند و برخی موها در فاز استراحت هستند و لازم است با دادن فرصت یک ماهه بین جلسات درمان ، به موها فرصت رشد کامل داده شود تا بدین ترتیب طی جلسات کامل درمان ، موهای زائد تا حد ممکن برای همیشه نابود شود .

مدت درمان موهای زائد زیر چانه با لیزر

به طور کلی می توان گفت که دوره درمان با لیزر جهت نابودی موهای زائد به دلیل متفاوت بودن افراد ، الگوی رشد موها و مقاومت موها در هر فرد ، به طور میانگین برای برطرف شدن موها بین ۳ تا ۷ جلسه لیزر درمانی با فاصله ی یک ماه  نیاز خواهد بود .

هزینه درمان موهای زائد چانه با لیزر

هزینه درمان موهای زائد چانه با لیزر با توجه به تعداد جلسات لیزر درمانی مورد نیاز ، دستگاه لیزر مورد استفاده و دستمزد پزشک معالج تعیین می شود که به دلیل عدم پوشش بیمه ها از این نوع عمل زیبایی ، فرد خود باید هزینه نماید . در کلینیک ها و مراکز زیبایی ، به دلیل نداشتن تعرفه ی مشخص عمل های زیبایی نظیر لیزر درمانی ، با توجه به موقعیت و کادر پزشکی کلینیک ، در مراکز و کلینیک های مختلف ، با قیمت های متفاوتی رو برو خواهیم بود . کلینیک تخصصی لیزر موهای زائد ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X