تفاوت میکرودرم ساده و میکرودرم جدید برای جوش زیر پوستی

تفاوت میکرودرم ساده و میکرودرم جدید برای جوش زیر پوستی

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

تفاوت میکرودرم ساده و میکرودرم جدید برای جوش زیر پوستی

در زنان و مردان جوان و حتی بسیاری از افراد میانسال عارضه ی جوش زیر پوستی ایجاد می شود که این مسئله باعث کاهش اعتماد به نفس ، سرخوردگی و افسردگی فرد خواهد شد از این رو در این مقاله ، درمان جوش زیر پوستی صورت با میکرودرم ساده و میکرودرم جدید مورد بررسی قرار گرفته شده است . نتیجه ی التهاب مزمن غدد سباسه پوست که از سنین نوجوانی شروع می شود ، جوش های زیر پوستی است که به شکل جوش زیر پوستی سر سیاه یا سر سفید بر روی پوست نمایان می شوند . جوش های زیر پوستی سر سفید یا سر سیاه می توانند به جوش‌های التهابی برجسته قرمز یا چرکی و یا حتی کیست‌های بزرگ چرکی نیز تبدیل شوند .

میکرودرم ساده

در رابطه با میکرودرم ساده می توان عنوان نمود که در این روش جهت از بین بردن جوش های زیر پوستی به صورت سطحی به از بین بردن جوش اقدام می شود ، بدین ترتیب بخش زیادی از چربی موجود در عمق پوست ، در پوست باقی خواهد ماند و تنها قسمت ظاهری و بیرونی آن با لایه برداری ساده برداشته خواهد شد ولی همچنان جوش زیر پوست وجود خواهد داشت ، میکرودرم ساده ی جوش می تواند توسط اسکراب های ساده ، عصاره های گیاهی و حتی لایه برداری جوش توسط تخلیه با دست انجام شود .

میکرودرم جدید برای جوش زیر پوستی

در روش میکرودرم جدید برای جوش زیر پوستی ، از  دستگاه خاصی استفاده می شود که نوعی کریستال بسیار ظریف از جنس اکسید آلومینیوم را با فشار تنظیم شده ای به سطح پوست تماس می دهد که در اثر این تماس ،  تراش بسیار سطحی در لایه های فوقانی شاخی پوست ایجاد می شود ، یک مکش نیز روی پوست انجام می شود که باعث جمع شدن کریستال ها از سطح پوست و بهتر شدن جریان خون در منطقه مورد درمان و فعال شدن سلول های فیبروبلاست خواهد شد ، با شکافتن پوست توسط دستگاه ، جوش به طور کامل تخلیه خواهد شد و با مکش دستگاه و تخلیه ی جوش و دیگر شاهد رشد و چرکی شدن مجدد آن نخواهیم بود .

تفاوت میکرودرم ساده و میکرودرم جدید برای جوش زیر پوستی

در روش میکرودرم ساده تنها بخش بیرونی و سطحی جوش زیر پوستی از روی پوست برداشته می شود در حالی که مکانیزم عملکردی میکرودرم جدید به گونه ای عمل می کند که جوش زیر پوستی به طور کامل از عمق پوست تخلیه می گردد و دیگر جوش رشد مجدد نخواهد داشت . کلینیک تخصصی جوانسازی پوست ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X