فایده روش میکرودرم برای جوش سر سیاه و کک و مک

فایده روش میکرودرم برای جوش سر سیاه و کک و مک

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

فایده روش میکرودرم برای جوش سر سیاه و کک و مک

وجود جوش های سرسیاه و کک و مک های پوستی به شدت موجب کاهش اعتماد به نفس فرد خواهند شد ، از بین بردن چنین عوارض پوستی برای همه بخصوص جوانان بسیار مهم می باشد ، از این رو در این مقاله فایده روش میکرودرم برای جوش سر سیاه و کک و مک ها مورد بررسی قرار گرفته شده است .

میکرودرم برای جوش

در رابطه با میکرودرم برای جوش سر سیاه و کک و مک می توان عنوان نمود که از میکرودرم ابریژن برای رفع چروک صورت، رفع کک و مک ، رفع جای جوش  ، کاهش منافذ پوستی ، جوانسازی پوست ،  خارج کردن جوش های سرسیاه و سر سفید از پوست استفاده می شود که این روش در پاکسازی پوست نیز بسیار تاثیرگذار می باشد . از روش میکرودرم می توان برای نواحی صورت ، گردن ، قفسه سینه ، پشت ، بازو و ران ها استفاده کرد . میکرودرم ابریژن توسط FDA آمریکا به عنوان یک لایه بردار غیر تهاجمی معرفی شده است .

نحوه ی عملکرد میکرودرم ابریژن

در این روش با استفاده از  دستگاهی خاص نوعی کریستال بسیار ظریف از جنس اکسید آلومینیوم با فشار تنظیم شده ای به سطح پوست تماس داده می شود که در اثر تماس ،  تراش بسیار سطحی در لایه های فوقانی شاخی پوست ایجاد می شود ، یک مکش نیز روی پوست انجام می شود که باعث جمع شدن کریستال ها از سطح پوست و بهتر شدن جریان خون به منطقه مورد درمان و فعال شدن سلول های فیبروبلاست و در نتیجه ترمیم و طراوت پوست انجام خواهد شد . انجام لایه برداری با میکرودرم بدون درد بوده و نیازی به استفاده از بیهوشی یا بیحس کننده های موضعی نخواهد داشت و ظرف ۱۵ دقیقه انجام خواهد شد که هیچ گونه محدودیت زمانی و رنگ پوست ندارد .

میکرودرم و از بین بردن کک و مک صورت

روش میکرودرم ابریژن جهت از بین بردن کک و مک صورت بسیار موثر خواهد بود و عمدتا باعث کمرنگ تر شدن یا رفع لک های حاملگی می شود . اگر همزمان با میکرودرم ابریژن از داروهای لک بر استفاده شود ، از بین بردن لکه ها بسیار بهتر انجام خواهد شد ، جهت درمان لک و مک به 6 الی 15 جلسه میکرودرم درمانی نیاز خواهد بود .

جوش های سر سیاه و میکرودرم

جوش های سر سیاه که سبوم اکسیده شده در مجاری غدد سباسه هستند ، طی 1 الی 2 جلسه میکرودرم به طور قابل قبولی از بین خواهند رفت .

عوارض میکرودرم

قرمزی صورت ، سوزش موقت ، پوسته پوسته شدن و جوش زیر پوستی از جمله عوارض گذرای لایه برداری به روش میکرودرم می باشد . کلینیک تخصصی جوانسازی پوست ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X