کاهش مضرات پیکرتراشی در بهترین مرکز لیپولیز تهران

کاهش مضرات پیکرتراشی در بهترین مرکز لیپولیز تهران

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

کاهش مضرات پیکرتراشی در بهترین مرکز لیپولیز تهران

انجام عمل های زیبایی نظیر لیپولیز جهت کاهش چربی های انباشته شده ی نواحی مختلف بدن بسیار موثر می باشد اما این روش ها همواره عوارضی به دنبال خواهند داشت که مهارت و تجربه ی پزشک معالج در کاهش آنها بسیار موثر خواهد بود ، از این رو در ایم مقاله ، کاهش مضرات پیکرتراشی در بهترین مرکز لیپولیز تهران مورد بررسی قرار گرفته شده است . لیپولیز لیزری نوعی جراحی زیبایی است.از انرژی لیزر برای تغییر شکل و ظاهر بدن شما استفاده می کند. انواع دیگری از لیپولیز وجود دارد که شامل تزریق یا درمان های رادیویی هستند، اما لیپولیز لیزر رایج ترین روش است.لیپولیز یکی از روشهای نوآورانه برای درمان مناطق پر از چربی است،در این روش لیزر هیچ واکنشی غیر طبیعی در بدن ایجاد نمیکند و به ساختارهای اطراف مانند پوست، رگ های خونی و اعصاب محیطی آسیب نمی رساند. لیپولیز به رسپتورهای کوچکتر چربی در بخش های خاص بدن کمک می کند. اگر شما بافت چربی در شکم، قوزک، ران، یا باسن دارید که میخواهید از بین ببرید میتوانید از روش لیپوتیز لیزری استفاده نمایید . به طور کلی، لیپولیز مزایای مشابهی را برای سایر روش های حذف چربی ارائه می دهد. لیزرهای مورد استفاده در این روش برای استفاده بالینی بی خطر هستند و خطر زیادی برای سوزاندن پوست شما ندارند. خطر ابتلا به عفونت به ناحیه تحت درمان وجود دارد و زخم حداقل است. لیپولیز را می توان در مطب خود پزشک در طی یک ساعت انجام داد. همچنین یک دوره بهبودی کوتاه وجود دارد. معمولا پس از چند روز می توانید فعالیت های عادی خود را از سر بگیرید. لیپولیز به عنوان شکاف هیدرولیتیکی در تری گلیسیرید (TGs) تعریف می شود که منجر به تولید اسیدهای چرب (FA) و گلیسرول می شود. دو استخر بزرگ TG در بدن مهره داران حاوی TG های داخل سلولی و TG های پلاسما / تغذیه ای هستند. بر این اساس، این منجر به تبعیض بین لیپولیز داخل سلولی و داخل عروقی / دستگاه گوارش می شود جداسازی لیپولیتیک TG ها اساسا در تمام سلول ها و بافت های بدن رخ می دهد. لیپولیز در آديپوسیت ها تحت کنترل هورمون تنگ است. کاتلولامین ها در ارتباط با گیرنده های بتا آدرنرژیک، لیپولیز و شمارنده های انسولین را تحریک می کنند تا این باعث مهار لیپولیز شود . بیماران NAFLD نشان دهنده عدم توانایی انسولین برای سرکوب لیپولیز محیطی، کمک به افزایش FFA در گردش هستند . مطالعات ایزوتوپ پایدار In vivo در بیماران NAFLD همچنین نشان می دهد که لیپولیز نامناسب در بافت چربی باعث تری گلیسیرید انباشته شده درون کبد می شود . لیپولیز به طور عمده توسط لیپاز حساس به هورمون آنزیم کنترل می شود. این کاتالیست ها عمدتا توسط کاتلولامین ها از طریق آدرنرژیم های فعال می شوند. پپتیدهای natriuretic (پروتئین های نوع B و نوع C) به تازگی شناسایی شده اند که در متابولیسم سلول های چربی دخیل هستند.  

مرکز لیپولیز

در رابطه با مرکز لیپولیز می توان عنوان نمود که مراکز و کلینیک های برتر پیکرتراشی با به کارگیری کادر پزشکی مجرب ، ماهر و با سابقه و همچنین با بهره مندی از تجهیزات  ، امکانات و دستگاه های مجهز و پیشرفته ی به روز دنیای پزشکی به شیوه ای تخصصی ، در جهت کاهش مضرات پیکرتراشی عمل می کنند . در مراکز برتر پیکرتراشی به شیوه ی لیپولیز ، ارائه مراقبت های قبل و بعد از پیکر تراشی توسط پزشک معالج که شامل ؛ استفاده از گن مخصوص ، مصرف مایعات فراوان ، مصرف ویتامین C ، اجتناب از استعمال دخانیات ، مصرف برخی آنتی بیوتیک ها و ... می باشد ، موجب کاهش عوارض و برطرف شدن سریع عوارض احتمالی و موقت این نوع پیکرتراشی می باشد . بهترین کلینیک ها و جراحان حرفه ای در این زمینه وجود دارند اگر شما علاقه مند به لیپولیز هستید ، می توانید با تحقیقات یکی از بهترین کلینیک ها و جراحان را انتخاب نمایید بیمار در مرحله ی اول باید مشاوره ای با جراح پلاستیک مجاز در مورد اهداف خود داشته باشد. آنها می توانند شما را از طریق مزایای فردی و خطرات احتمالی راهنمایی کنند،پس از مشاوره با مراجعه به پزشک مورد نظر ناحیه درمان را نشان داده و پزشک با توجه به سن و مقدار ناحیه درمان بیمار را راهنمایی می کند و پس از تایید پزشک به او وقت داده شده و بیمار باید توجه نماید که لیپولیز در همه جا تحت پوشش بیمه قرار ندارد و بیمار باید هزینه را به صورت آزاد پرداخت نماید و هزینه لیپولیز با توجه به مقدار ناحیه لیزر کم و زیاد می شود.  

کاندیداری مناسب لیپولیز

انتخاب کاندید مناسب توسط پزشک ماهر ، برای انجام پیکرتراشی به شیوه ی لیپولیز ، از بروز بسیاری از عوارض پیکرتراشی جلوگیری خواهد کرد زیرا استفاده از لیپولیز برای افراد دچار به  بیماری های قلبی، دیابت کنترل نشده ، عارضه های کلیوی ، سرطان و افراد با پیچ و پلاک های فلزی در ناحیه مورد درمان ممنوع می باشد . همچنین حداقل سن ، برای انجام چنین روشی 18 سال تمام خواهد بود که با رعایت چنین نکاتی در مراکز باسابقه و تخصصی لیپولیز ، مضرات استفاده از این روش پیکرتراشی بسیار کاهش خواهد یافت . در مراکز تخصصی زیبایی برتر و معروف ، پزشک با تجربه و ماهر در زمینه پیکرتراشی با لیپولیز کل بدن، جهت انتخاب کاندید مناسب برای این روش ، به بررسی میزان حجم چربی ، وضعیت پوست بیمار ، وضعیت قوام جداره شکم و انتظارات معقول بیمار می پردازد . استفاده از درمان های تکمیلی نظیر لیپوساکشن جهت دستیابی به نتایج مطلوب و رفع برخی عوارض لیپولیز ، توسط پزشکان ماهر مرکز ، از دیگر ویژگی های مراکز برتر پیکرتراشی به شیوه ی لیپولیز خواهد بود . تشریح عمل پیکرتراشی با لیپولیز ، ارائه ی راهنمایی های تخصصی و دادن اطلاعات لازم به بیمار توسط کارکنان کلینیک از دیگر نکات مثبت مراکز برتر زیبایی است  . کلینیک تخصصی تناسب اندام ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X