بهترین روش برای ساکشن چربی پهلو و پشت

بهترین روش برای ساکشن چربی پهلو و پشت

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

بهترین روش برای ساکشن چربی پهلو و پشت

لیپوساکشن ، لیپوماتیک و لیپولیز از جمله روش های پیکرتراشی سریع هستند که در این روش ها ، با ساکشن چربی ها ، می توان چربی انباشته ی شده نواحی ران ، پهلو و پشت، شکم ، سینه ی مردان ، غبغب ، بازو و ... را به شکلی مناسب از بین برد ، از این رو در این مقاله ، بهترین روش برای ساکشن چربی پهلو و پشت مورد بررسی قرار گرفته شده است .

ساکشن چربی پهلو

در رابطه با ساکشن چربی کمر و پهلو می توان عنوان نمود ، اینکه کدام روش جهت ساکشن چربی پهلو و پشت بهترین روش است به عواملی نظیر هزینه ی پیکرتراشی ، مدت زمان انجام عمل ، عوارض و خطرات ، مزایا ،  وضعیت سلامت فرد ، وضعیت پوست فرد ، میزان چربی انباشته شده ی پهلو و پشت ، سطح انتظارات فرد و ... بستگی دارد که با توجه به آنها می توان روش مناسب را انتخاب نمود که تنها با مراجعه به پزشک متخصص و انجام بررسی های تخصصی می توان روش مناسب را انتخاب نمود . روش ساکشنی که با توجه به وضعیت و شرایط جسمی فرد ،  کمترین عوارض و مطلوب ترین نتیجه را در فرد ایجاد کند ، بهترین روش ساکشن چربی پهلو و پشت خواهد بود .

روش لیپوماتیک پهلو و پشت

با ایجاد بیحسی موضعی ؛ چند سوراخ کوچک نیم سانتی‌متری در پوست پهلو و پشت ایجاد می شود ، سپس لوله ی باریک کانولا از درون این سوراخ‌ها برای حذف چربی اضافی پهلوها وارد بدن و در ناحیه ی چربی ها خواهد شد ، که با ورود آن ، کانولای متصل به دستگاه مکنده ، ابتدا با حرکت ارتعاشی و لرزشی خود ، بافت چربی مقاوم ، سفت و سخت ناحیه را سست و تخریب می‌کند ، سپس به کمک دستگاه قطعات چربی شکسته شده  و مایع شده از بدن مکیده شده و به بیرون از بدن تخلیه خواهند شد .

روش لیپوساکشن پهلو و پشت

در این روش بافت چربی اضافه از طریق سوراخ های ایجاد شده بر روی پوست ، با حرکت عقب و جلوی کانولای وارد شده از سوراخ های پوست در محل چربی ها ، شکسته شده و در نهایت مکش دستگاه لیپوساکشن ، موجب ساکشن چربی ها به بیرون از بدن خواهد شد .

روش لیپولیز پهلو و پشت

در این روش اشعه ی لیزر دستگاه از طریق لوله ی کانولا با ورد از طریق سوراخ های روی پوست ، موجب تجزیه و ذوب سلول های چربی بدن خواهد شد ، مقداری از چربی مایع شده از طریق مکش دستگاه از بدن تخلیع می شود و بخش دیگر آن توسط جذب طبیعی بدن از طریق کبد و کلیه ها دفع خواهد شد ، این روش پیکرتراشی حدود 1 الی 2 ساعت زمان نیاز خواهد داشت . کلینیک تخصصی تناسب اندام ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X