معایب و مضرات عمل رینوپلاستی ارزان در مراکز غیر معتبر

معایب و مضرات عمل رینوپلاستی ارزان در مراکز غیر معتبر

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

معایب و مضرات عمل رینوپلاستی ارزان در مراکز غیر معتبر

انجام جراحی های زیبایی و تخصصی از جمله عمل های سنگین و پیچیده ای هستند که تنها باید توسط پزشک متخصص دارای مهارت و تجربه ی لازم صورت پذیرند ، از این رو در این مقاله معایب و مضرات عمل رینوپلاستی ارزان در مراکز غیر معتبر مورد بررسی قرار گرفته شده است . رینوپلاستی : عمل جراحی زیبایی بینی که با هدف اصلاح مشکلات بینی و بهبود ظاهر آن توسط پزشک متخصص جراحی پلاستیک به کمک بیهوشی عمومی یا ایجاد بیحسی موضعی انجام می شود ، در اصطلاح علمی - پزشکی رینوپلاستی نامیده شده است .

رینوپلاستی ارزان

در رابطه با رینوپلاستی ارزان می توان عنوان نمود که عمل زیبایی جراحی بینی از جمله جراحی های زیبایی سنگین و پیچیده می باشد که طی 1 الی 3 ساعت جراحی ، پزشک متخصص رینوپلاستی ظاهر بینی را با رفع نواقص آن بهبود می شود ، لذا این عمل به دلیل طولانی بودن مدت عمل ، تخصصی بودن ، حساس بودن ، نیاز به بیهوشی و اتاق عمل و نیاز امکانات و تجهیزات پیشرفته ی پزشکی ، جزو عمل های گران قیمت می باشد که با توجه به نوع بینی ، روش جراحی و میزان تغییرات لازمه که باید بر روی بینی اعمال شود ، هزینه ی انجام آن بین 4 الی 8 میلیون تومان خواهد شد .

معایب و مضرات عمل رینوپلاستی ارزان

اگر فرد از کارکنان کلنیک یا مراکز زیبایی باشد و یا اینکه از آشنایان پزشک متخصص جراح باشد ، این نوع عمل زیبایی ممکن است برای وی هزینه بسیار کمتری داشته باشد ، لذا به هیچ عنوان نباید باور کرد که عمل زیبایی جراحی بینی با هزینه ی پایینی قابل انجام شدن می باشد ، در واقع پشت ارزانی یک عمل زیبایی بینی یک مشکل وجود دارد . در بسیاری از موارد جراحی زیبایی بینی ارزان قیمت مشاهده شده است که فرد پس از جراحی به مشکلات فراوانی دچار شده ، حتی از بین رفتن نوک بینی در بسیاری از موارد مشاهده شده است که حتی با عمل های متعدد ترمیمی باز ، وضعیت فرد به حد نیمه مطلوب سلامت نیز نرسیده است ، زیرا در مراکز غیر معتبر ، پزشکان عمومی با متخصص معرفی کردن خود و فریب مردم با وعده هزینه ی پایین عمل جراحی ، اقدام به جراحی بسیار تخصصی زیبایی بینی کرده اند و مشکلات فراوانی در پی این نوع عمل برای فرد به وجود می آورند .

عدم مسئولیت پذیری مراکز غیر معتبر

عدم مسئولیت پذیری از دیگر معایب و مضرات عمل رینوپلاستی ارزان در مراکز غیر معتبر می باشد ؛ زیرا هنگامی که در پی عمل زیبایی بینی برای فرد مشکلات جدی پیش می آید ، به دلیل غیر معتبر بودن موسسه و نداشتن مجوزهای لازم و عدم تخصص پزشک برای جراحی ، هیچ کس پاسخگو و مسئولیت عواقب مشکلات پس از جراحی نخواهد بود و در موارد بسیاری نیز مشاهده شده که پزشکی که عمل را انجام داده ، فرار را بر قرار ترجیح می دهد و متواری می شود . پشت هر ارزانی ، داستانی هست که بدون تحقیق و سنجش شرایط نباید وارد این داستان شد ، عمل جراحی زیبایی بینی ارزان قیمت تنها وعده ای کذب برای کشاندن افراد بی اطلاع از این نوع جراحی است ، لذا به خاطر هزینه ی کمتر نباید سلامت و زیبایی خود را به خطر انداخت . کلینیک تخصصی جراحی زیبایی ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X