درمان فوری ریزش مو با رژیم غذایی ممکن نیست

درمان فوری ریزش مو با رژیم غذایی ممکن نیست

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

درمان فوری ریزش مو با رژیم غذایی ممکن نیست

موی سر هر انسانی به طور طبیعی دچار ریزش می شود و به جای مویی که ریخته شده است ، موهایی که در فاز استراحت قرار دارند شروع به رشد می نمایند اما گاهی ریزش مو به دلایل مختلفی از حد طبیعی و نرمال بیشتر رخ می دهد که باعث ایجاد نگرانی در هر فردی خواهد شد و به دنبال روشی خواهد بود تا ریزش موی خود را در کمترین زمان ممکن کنترل نماید حال باید دید آیا درمان فوری ریزش مو با رژیم غذایی ممکن است.

درمان فوری ریزش مو

افرادی که دچار ریزش مو می گردند هنگامی که شاهد کاهش حجم موی خود می باشند ترس و اضطراب و احساس عدم امنیت خواهند کرد و به دلیل ایجاد تغییر در ظاهرشان حس اعتماد به نفس خود را از دست می دهند و به دنبال راهی خواهند بود که ریزش موی خود را به طوری فوری درمان کنند. افرادی که جهت درمان ریزش موی خود به پزشک متخصص پوست و مو مراجعه می نمایند در گام نخست متخصص سعی خواهد کرد تا با شناخت علت ریزش مو در مرحله اول ریزش مو را درمان و رفع نماید و در مرحله بعد با انتخاب بهترین روش درمانی رویش مجدد موها را کم ترین زمان ممکن  سازد اما هرگز به بیمار این امید را نخواهد داد که درمان ریزش موی وی به طور فوری و معجزه آسا انجام گیرد بلکه به وی توصیه می نماید که باید در درمان خود صبر پیشه نماید و مرحله به مرحله به توصیه های پزشک عمل نماید.

 رژیم غذایی برای درمان فوری ریزش مو

گر چه داشتن رژیم غذایی ناسالم و نامتعادل یکی از علل بروز ریزش مو در زنان و مردان می باشد و معمولا متخصصین پوست و مو برای رفع ریزش مو در کنار استفاده از روش های دارویی و مکانیکی داشتن رژیم غذایی سرشار از ویتامین و پروتئین و مواد معدنی و مغذی را بای رفع ریزش مو ضروری می دانند و رعایت همه این موارد در طی چندین محله درمان ریزش مو را تا حد مطبوعی کاهش و رفع می نماید اما هرگز رژیم غذایی خاصی برای رفع فوری ریزش مو توسط متخصص تجویز و توصیه نمی شود زیرا به همان علت که ریزش موها با ترکیب عوامل مختلف به صورت کم کم ایجاد می گردد رفع ریزش موها و کنترل این ریزش نیز باید مرحله به مرحله انجام گیرد. درمان فوری ریزش مو تبلیغ کذبی می باشد که توسط برخی از شرکت های سازنده محلول های شیمیایی و مکمل های غذایی انجام می گیرد و تنها هدف این شرکت ها از این نوع تبلیغات تشویق بیماران به خرید محصولات آنها و استفاده از خدمات آنها می باشد که پایه علمی و درمانی صحیحی ندارند. در حال حاضر سریعترین روش برای درمان ریزش مو ، روش پی آر پی موی سر می باشد. کلینیک تخصصی تقویت مو ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X