قیمت آزمایشات قبل از عمل رینوپلاستی غیر جراحی بینی

قیمت آزمایشات قبل از عمل رینوپلاستی غیر جراحی بینی

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

قیمت آزمایشات قبل از عمل رینوپلاستی غیر جراحی بینی

رینوپلاستی در علم پزشکی به عمل جراحی زیبایی بینی گفته می شود که امروزه به کمک عمل رینوپلاستی غیرجراحی بینی می توان موارد بسیاری از جراحی های غیرضروری بینی را انجام داد و بدین ترتیب بدون نیاز به جراحی به اصلاح و زیباسازی بینی هایی پرداخت که نیاز به تغییرات ظاهری دارند ، از این رو در این مقاله ، قیمت آزمایشات قبل از عمل رینوپلاستی غیر جراحی بینی مورد بررسی قرار گرفته شده است .

رینوپلاستی غیر جراحی

در رابطه با رینوپلاستی غیرجراحی می توان عنوان نمود که برخی اصلاحات ظاهری بینی نظیر ؛ قوز بینی ، فرو رفتگی بینی ، گشادی پره های بینی و افتادگی نوک بینی را می توان با روش های غیرجراحی بینی انجام داد و نتایج مثبتی از این روش برای زیباسازی بینی به دست آمده است . در مواردی که اشاره شد ، شدت عوارض بینی توسط پزشک متخصص جراحی پلاستیک بررسی و معاینه می شود و اگر شدت مشکلات بینی زیاد باشد ، تنها روش درمان موثر ، خود جراحی رینوپلاستی خواهد بود و نمی توان به اصلاح ظاهر بینی با روش های غیر جراحی رینوپلاستی پرداخت .
  • قوز بینی و فرو رفتگی بینی : اصلاح قوز بینی و فرو رفتگی بینی به کمک تزریق فیلری مانند ژل اسد هیالورنیک بدون جراحی و بیهوشی محقق می گردد که روشی موقتی است و پس از جذب ژل توسط بدن ،به تکرار درمان نیاز خواهد بود .
  • افتادگی نوک بینی : اصلاح افتادگی نوک بینی به کمک روش غیرجراحی لیفت با نخ جذبی خاردار کاگ و نخ های ساده انجام می شود و نوک بینی بالا کشیده خواهد شد ، دوام لیفت نوک بینی با نخ دو الی سه سال است که پس از این مدت ، نیاز به تکرار درمان خواهد بود .
  • گشادی پره های بینی : اصلاح گشادی پره های بینی به کمک تزریق بوتاکس در عضله ی خاصی از بینی سبب کوچک و جمع شده پره های گشاد بینی خواهد شد ، این روش در بهترین وضعیت 4 الی 6 ماه ماندگاری خواهد داشت و پس از آن می توان درمان را تکرار نمود .

قیمت آزمایشات قبل از عمل رینوپلاستی غیر جراحی بینی

به منظور استفاده از کاربردهای عمل رینوپلاستی غیر جراحی بینی ، پزشک معالج به تجویز آزمایشاتی نظیر ؛ قند به صورت ناشتا ، تست بارداری برای زنان ، تست سلامت کبد ، تست بوتاکس ( باید در مراکز زیبایی انجام شود ) و فتوگرافی جهت بررسی عملکرد کامل بدن و حساسیت داشتن یا نداشتن بدن به ژل ، بوتاکس و لیفت با نخ ، می پردازد که هزینه ی انجام این آزمایشات با توجه تعرفه های پزشکی و آزمایشگاه های دولتی و خصوصی تعیین و پرداخت باید گردد . در آزمایشگاه های دولتی و خصوصی ، هزینه ی انجام آزمایشات متفاوت می باشد . کلینیک تخصصی جراحی زیبایی ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X