درمان چروک صورت با نخ ، راه حلی کم خطر و مطمئن

درمان چروک صورت با نخ ، راه حلی کم خطر و مطمئن

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

درمان چروک صورت با نخ ، راه حلی کم خطر و مطمئن

روش های مختلفی جهت درمان چروک صورت وجود دارد اما از روش های موثر و درمان کننده ی چین و شکن های پوست ، باید روشی انتخاب گردد که کم خطر و ایمن باشد ،  از این رو در این مقاله درمان چروک صورت با نخ به عنوان روشی مطمئن و کم عارضه ، مورد بررسی قرار گرفته شده است . چین و چروک پوست در اثر عوامل مختلفی چون کاهش چربی موثر زیر پوست ، نرم و شل شدن عضلات ، فعالیت زیاد عضله و ... ایجاد می شوند که با سفت و محکم کردن عضلات و کشیدگی پوست در روش لیفت با نخ ، می توان خطوط و چین و چروک های پوست را درمان نمود .

رفع چروک صورت با نخ

در رابطه با درمان چروک صورت با نخ می توان عنوان نمود که این عمل با استفاده از نخ های مخصوص جراحی انجام می شود ، نخ های جراحی با طول ، ضخامت و شکل های مختلف به گونه ای طراحی شده اند که هم اثر بالابرنده دارند و هم باعث جوانسازی پوست می شوند ، هنگامی که نخ ها در بافت زیر پوست قرار داده می شوند ، خارهای روی نخ ها در عضلات پوست گیر افتاده و با ایجاد فیبروز ، بافت های نرم بالا کشیده شده و در محل خود باقی خواهند ماند ، در نتیجه چین و چروک و خطوط پوست به شکل مطلوبی بلافاصله بعد از عمل لیفت با نخ درمان خواهد شد . نخ های لیفت در دو نوع قابل جذب و غیرقابل جذب تولید می شود . با برطرف نمودن چین و چروک پوست به کمک لیفت صورت با نخ می توان تا 10 سال جوانتر شد ، نتایج حاصل از جوانسازی پوست با لیفت صورت ، در برخی افراد ممکن است حتی تا 5 الی 6 سال نیز دوام داشته باشد . جهت تکمیل اثر روش لیفت با نخ در رفع چین و چروک ، می توان از روش های دیگری نظیر تزریق چربی ، ژل و بوتاکس نیز استفاده کرد . سن مناسب برای عمل زیبایی لیفت با نخ جهت رفع چین و چروک صورت و جوانسازی پوست ، در زنان و مردان 30  الی 60 سال می باشد .

مراقبت پس از لیفت با نخ

ورزش و ماساژ صورت به مدت یک ماه ممنوع خواهد بود و فرد تا سه هفته باید فعالیت عضلات صورت را کاهش دهد . کلینیک تخصصی جراحی زیبایی ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X