بهترین پزشک رینوپلاستی برای بینی های استخوانی در تهران

بهترین پزشک رینوپلاستی برای بینی های استخوانی در تهران

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

بهترین پزشک رینوپلاستی برای بینی های استخوانی در تهران

عمل جراحی زیبایی بینی ؛ در میان عمل های زیبایی جزو پرطرفدارترین عمل ها است ، این جراحی سنگین و بسیار تخصصی تغییرات زیادی در چهره ی هر فرد ایجاد می کند که تخصص ، مهارت و تجربه ی بالای پزشک معالج جهت دستیابی به نتایج مطلوب از آن نقش بسیار پر رنگی را بر عهده دارد ، از این رو در این مقاله ویژگی های بهترین پزشک رینوپلاستی برای بینی های استخوانی در تهران مورد بررسی قرار گرفته شده است . جهت انجام جراحی زیبایی بینی در افراد مختلف ؛ نوع بینی افراد به دو دسته تقسیم می شوند ؛ بینی استخوانی و بینی گوشتی که نوع بینی یکی از عوامل تاثیرگذار در انتخاب روش مناسب جراحی بینی می باشد . بینی استخوانی : در این نوع بینی ؛ استخوان  و غضروف بینی محکم تر از پوست بینی بوده ، در واقع پوست بینی در این نوع بینی نازک و ظریف می باشد . بینی گوشتی : در این نوع بینی پوست بینی از استخوان و غضروف ها کلفت تر و ضخیم تر می باشد و استخوان و غضروف ها ضعیف هستند .

پزشک رینوپلاستی

در رابطه با ویژگی های بهترین متخصص رینوپلاستی برای بینی های استخوانی می توان عنوان نمود که ؛ پزشک جراح برتر ، پزشکی است که عمل زیبایی جراحی بینی استخوانی را با بررسی آناتومی بینی و اشراف کامل بر وضعیت نواقص و مشکلات بینی انجام دهد ، لذا باید تجربه ، مهارت و تخصص لازم در رابطه با جراحی بینی استخوانی را داشته و سابقه ی درخشانی در خصوص جراحی استخوانی بینی با انجام عمل های متعدد و موفق داشته باشد . پزشک زبده ی جراحی زیبایی بینی استخوانی ، باید تناسب بینی با اجزای صورت فرد و همچنین  وضعیت اندام فرد و جنسیت فرد را در هنگام جراحی مد نظر داشته باشد تا بهترین نتیجه از عمل برای فرد حاصل گردد زیرا در برخی موارد مشاهده شده که برخی مردان ، خواستار  بینی زنانه و ظریف هستند که با انجام آن دیده شده که فرد از خواسته ی خود پشیمان شده است ، زیرا بینی زنانه در صورت مردانه زیبایی نخواهد داشت ؛ لذا پزشک متخصص کاربلد ، با توجه به شرایط بیمار و تشخیص علمی خود باید به جراحی زیبایی بینی دست بزند و در برابر خواسته های نامعقول برخی افراد باید با راهنمایی های صحیح ، مقاومت کرده و آنها از انجام چنین جراحی منصرف نماید . مشاهده شده که برخی افراد تنها به خاطر اظهار نظر دیگران و تحت تاثیر قرار گرفتن از اطرافیان و افتادن در تب مد و مدگرایی بدون نیاز به هیچ گونه اصلاح و تغییری در بینی ، خواهان عمل زیبایی بینی هستند ، پزشک جراح دارای مهارت و تجربه کافی ، در چنین مواردی  با مشاوره ی اصولی به فرد ، باید وی را از انجام چنین عمل سنگین و پرمخاطره ای بر حذر دارد .

نحوه انجام عمل رینوپلاستی

تشریح و نحوه ی چگونگی عمل زیبایی جراحی بینی استخوانی توسط پزشک متخصص برای بیمار طی جلسه ی مشاوره قبل از عمل ، باید انجام شود و پزشک در این جلسه ضمن برقراری ارتباط مناسب با بیمار ، با شنیدن سخنان وی باید از سطح انتظارات بیمار خود از نتیجه نهایی عمل آگاه گردد تا با اعمال نظرات بیمار در عمل ، مطلوب ترین و رضایت بخش ترین نتیجه از جراحی را برای فرد ایجاد کند . استفاده از تجهیزات و ابزار دقیق و پیشرفته ، آگاهی از روش ها و متد های روز دنیای پزشکی با گذراندن دوره های تخصصی در مراکز معتبر و برتر آموزشی و ارائه ی توصیه های مراقبتی قبل از عمل بینی و بعد از آن و انجام ویزیت های به موقع و منظم بیمار  قبل و بعد از جراحی ، از جمله ویژگی های پزشک برتر جراحی زیبایی بینی استخوانی می باشد . کلینیک تخصصی جراحی زیبایی ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X