روشهای گونه گذاری دائم با نخ بدون جراحی و تزریق

روشهای گونه گذاری دائم با نخ بدون جراحی و تزریق

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

روشهای گونه گذاری دائم با نخ بدون جراحی و تزریق

امروزه داشتن گونه برجسته از نشانه های زیبایی و جوانی صورت می باشد و هنگامی که بر اثر بالا رفتن سن چربی زیر پوست گونه ها کاهش پیدا می کند و پوست گونه شل و افتاده می گردد و آثار چین و چروک در آن ظاهر می گردد بسیاری از افراد به دنبال روشی برای گونه گذاری مجدد خود می باشند اما انواع روش های گونه گذاری دائم با نخ بدون جراحی و تزریق چگونه انجام می گیرد.

گونه گذاری دائم

افرادی که گونه آنها صاف می باشد و یا بر اثر بالا رفتن سن دچار فرورفتگی گونه و شل شدگی و افتادگی پوست گونه شده اند همواره به دنبال روشی برای گونه گذاری دائم خود می باشند که عوارض آن بسیار کم باشد و گونه گذاری ماندگاری طولانی مدتی داشته باشد ، اغلب روش های گونه گذاری مانند تزریق چربی و ژل و یا پروتز و جراحی گونه روش هایی موقت برای برجسته کردن گونه ها می باشند و بعد از مدتی دوباره گونه دچار افتادگی می گردد و پوست شل خواهد شد.

گونه گذاری با نخ

لیفت گونه با نخ روشی برای بازگرداندن جوانی و حالت طبیعی به گونه می باشد که در این روش نخ های خاردار در زیر پوست جهت سفت کردن و بالا کشیدن بافت افتاده ی گونه با ایجاد برش هایی در خط رویش موها کنار گوش قرار داده می شوند، این نخ ها که در یک جهت یکنواخت قرار داده می شوند و کشیده می گردند چربی و بافت های پوست را گرفته و همراه خود می کشند و در جای گونه ثابت خواهند کرد ، این نخ ها به دلیل جذبی بودن و مواد تشکیل دهنده خود بعد از جذب توسط پوست موجب کلاژن سازی در پوست می شوند و لیفت گونه تا چند ماه بعد از قرار دادن نخ ها زیر پوست ادامه خواهد داشت.

 هایفوتراپی

در هایفو گونه ها امواج غیر تهاجمی دستگاه در زیر پوست گونه متمرکز می شوند و بدون آسیب به سطح گونه با افزایش دما در زیر پوست باعث کشیده شدن پوست شده و کلاژن سازی در پوست تحریک خواهد شد و در نتیجه حجم گونه ها و رنگ گونه بهبود پیدا خواهد کرد و از این طریق گونه بالا کشیده می شود و افتادگی آن ترمیم می گردد و گونه محکم ،  سفت ، برجسته و زیبا خواهد شد. به طور کل هیچ روش درمانی گونه گذاری دائم را ایجاد نخواهد کرد و بعد از گذشت مدت زمانی از هر روش درمانی به دلیل ادامه روند پیری پوست گونه دوباره دچار شل شدگی و افتادگی می گردد و حجم خود را از دست خواهد داد و چین و چروک در آن ظاهر خواهد شد. کلینیک تخصصی جراحی زیبایی ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X