ناگفتنی ها درباره عمل بینی هنرمندان

ناگفتنی ها درباره عمل بینی هنرمندان

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

ناگفتنی ها درباره عمل بینی هنرمندان

کشور ایران در رتبه بالای جراحی بینی و عمل های زیبایی در سطح جهان  قرار دارد  و انجام این گونه جراحی ها در بین هنرمندان به دلیل اهمیت فراوان به ظاهر و در معرض دید عمومی بودن بیشتر از مردم عادی رواج دارد اما ناگفتنی ها درباره عمل بینی هنرمندان چیست.

عمل بینی هنرمندان

بازیگران و هنرمندان مشهور ایرانی جزء بیشتری قشری از مردم می باشند که عمل بینی را انجام میدهند در میان بازیگران ایرانی و خوانندگان می توان از نام بسیاری از افراد که در بینی خود عمل زیبایی داشته اند نام برد ، در گذشته هنرمندان تمایلی نداشتند تا در مورد عمل بینی خود و جراحی های زیباسازی خود توضیحی ارایه نمایند اما امروزه به دلیل گسترش این نوع جراحی های زیبایی در بین هنرمندان آنها به راحتی در مورد این موضوعات صحبت می نمایند و در مورد کلینیک هایی که با مراجعه به آنها زیباسازی خود را در آنجا صورت داده اند تبلیغ می نمایند.

تبلیغات کلینیک ها

بسیاری از کلینیک های زیبایی برای انجام تبلیغات خود و جلب مراجعه کنندگان از نام بسیاری از هنرمندان به عنوان مراجعه کننده به کلینیک خود نام می برند  و از تصاویر این هنرمندان قبل و بعد از انجام عمل زیبایی بینی و جراحی های زیبایی صورت در کلینیک خود استفاده می کنند و این ادعا را دارند که هنرمندان سرشناسی جهت جراحی بینی خود به آنها مراجعه کرده اند که اغلب این تبلیغات کذب می باشد و توسط هنرمندان تکذیب می گردد. گر چه عمل های بینی با انواع و اقسام مختلف مدل ها در ایران رواج دارد اما هنرمندان معروف ایرانی برای عمل بینی خود معمولا مدلی را انتخاب می کنند که با عرف جامعه و با صورت آنها همخوانی داشته باشد و به گونه ای زیباسازی گردد که نتوان به راحتی جراحی آن را تشخیص داد. عمل بینی  در بین هنرمندان زن و مرد رواج زیادی دارد و علاوه بر عمل زیبایی بینی جراحی های زیباسازی و لیفت و برجسته سازی نقاط مختلف صورت نیز جزء پر طرفدارترین جراحی های این قشر از جامعه می باشد که به دلیل توجه  بیش از حد مردم به  ظاهر این هنرمندان این افراد هزینه هایی زیادی را در این جراحی ها متقبل می شوند،انجام جراحی های زیبایی و عمل بینی در هنرمندان باعث گردیده تا جوانان بسیاری از این موضوع الگو برداری کنند و به انجام جراحی بینی خود ترغیب گردند. کلینیک تخصصی جراحی زیبایی ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X