هزینه و قیمت لیپو آبدومینوپلاستی در بهترین کلینیک تهران

هزینه و قیمت لیپو آبدومینوپلاستی در بهترین کلینیک تهران

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

هزینه و قیمت لیپو آبدومینوپلاستی در بهترین کلینیک تهران

جراحی های شکم که با هدف ایجاد زیبایی در شکم و از بین بردن چربی و حذف پوست اضافه و شل و افتاده پوست انجام می گیرند هر کدام عوارض و هزینه های مربوط به خود را دارند و توسط پزشک با توجه به وضعیت افتادگی پوست شکم انتخاب می گردند، یکی از روش های جراحی شکم روش لیپو ابدمینوپلاستی می باشد که باید ببینیم هزینه و قیمت لیپو آبدومینوپلاستی در بهترین کلینیک تهران چه میزان می باشد.

لیپو آبدومینوپلاستی

جراحی لیپو ابدومینوپلاستی ترکیبی از جراحی لیپوساکشن و جراحی ابدومینوپلاستی می باشد که در آن همزمان چربی بدن و پهلوها از بین می رود ، در این روش برای آزاد سازی چربی ها برش هایی در ناف ایجاد می شود و چربی شکم پهلوها به روش ابدومینوپلاستی و با مکش دستگاه ساکشن از بدن خارج می شود و پوست اضافه شکم و پهلوها برش داده و حذف می شود ، در این روش عروق خونی بدن کمترین آسیب ممکن را می بینند و شکم زیباتر و صاف تر می شود و سایز بدن کاهش چشمگیری پیدا می کند.

هزینه و قیمت لیپو ابدمینوپلاستی

هزینه جراحی لیپو ابدومینوپلاستی در هر کلینیکی و در نزد هر جراحی متفاوت می باشد ، هزینه جراحی زیبایی شکم به مرکز جراحی و موقعیت کلینیک بستگی دارد و هزینه کلی این روش به دستمزد جراح ، هزینه بی هوشی ، داروها و لباس های مخصوص جراح بستگی دارد .

بهترین کلینیک جراحی لیپو ابدومینوپلاستی در تهران

کلینیک های زیادی در تهران در زمینه جراحی لاغری و زیباسازی و پیکر تراشی اندام و روش های غیر جراحی فعالیت دارند که هر کدام با تبلیغات گسترده این ادعا را دارند که بهترین کلینیک تهران می باشند اما بهترین کلینیک از نظر تخصصی کلینیکی خواهد بود که از آخرین تکنولوژی به کار رفته در لاغری در کلینیک خود جهت درمان بیماران بهره می گیرد و در این کلینیک متخصصین مجرب و کادر درمانی با تجربه به فعالیت مشغول باشند و همچنین میزان  رضایت بیماران از انجام جراحی و زیباسازی خود نقش زیادی در کسب اعتبار این کلینیک ها دارد. لیپو ابدومینوپلاستی گر چه روشی ترکیبی برای رفع چربی اضافه و رفع افتادگی و شل شدگی پوست می باشد اما در مورد انجام این گونه جراحی ها بیماران باید تفکر و تامل مناسبی داشته باشند و با گرفتن مشاوره مناسب از پزشک متخصص تصمیم نهایی خود را اتخاذ نمایند. کلینیک تخصصی تناسب اندام ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X