هزینه و قیمت لیپوساکشن ژنیکوماستی در مردان

هزینه و قیمت لیپوساکشن ژنیکوماستی در مردان

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

هزینه و قیمت لیپوساکشن ژنیکوماستی در مردان

ژنیکوماستی که به بزرگی سینه بیش از حد و غیر  طبیعی مردان اطاق می گردد و به دلایل مختلفی مانند ژنتیک ، تغییرات هورمونی و چاقی ایجاد می شود موجب می گردد تا تناسب اندام در مردان از بین برود و به خاطر بزرگی سینه ها مردان اعتماد به نفس پایین پیدا می کنند و به دنبال روشی برای اصلاح این مشکل خواهند بود یکی از روش های از بین بردن ژنیکوماستی لیپوساکشن می باشد که باید ببینیم هزینه و قیمت لیپوساکشن ژنیکوماستی در مردان چقدر می باشد.

لیپوساکشن ژنیکوماستی

در لیپوساکشن ژنیکوماستی برای بازیابی اندازه و ظاهر عادی سینه مردان و اصلاح ظاهر سینه ها در خط زیر سینه ها برش های ریزی ایجاد می گردد تا با ساکشن دستگاه بافت های اضافه سینه و چربی آن خارج شود و هر چه قدر تراکم سینه ها بیشتر باشد به همان میزان ساکشن بیشتری بر روی سینه انجام می گیرد و اگر نوک سینه ها نیز نیاز به اصلاح داشته باشند کوچک تر خواهند شد و پوست سینه لیفت می گردد.

هزینه و قیمت لیپوساکشن ژنیکوماستی

هزینه و قیمت لیپوساکشن ژنیکوماستی سینه مردان در هر بیماری و در هر شهر و کلینیکی  متفاوت می باشد و به دستمزد جراح، روش جراحی ، هزینه کلینیک ، هزینه های جانبی ، هزینه های بی هوشی و میزان بزرگی سینه ها بستگی دارد و هزینه های کلی این جراحی  پس از انجام جراحی مشخص می گردد.

خطرات ساکشن ژنیکوماستی

در ساکشن ژنیکوماستی بزرگی سینه مردان ممکن است بیمار به مواد بی حسی واکنش نشان دهد یا بدن در جای برش ها دچار خونریزی و عفونت گردد ، تغییر حس سینه ها، عدم تقارن سینه ها و واکنش حساسیت از عوارض ساکشن سینه در مردان می باشد که با تبحر متخصص جراحی این عوارض به کمترین حد ممکن خواهد رسید. هدف از لیپوساکشن ژنیکوماستی کاهش اندازه سینه در مردانی می باشد که به دلایل مختلفی به بزرگی سینه  در هر دو سینه خود یا یکی از آنها دچار شده اند می باشد و در این روش بافت های اضافه سینه و غدد اضافی و چربی آن با ایجاد برش در سینه حذف و از بدن خارج می گردد ، ساکشن سینه در مردان بطور موثری بزرگی سینه را در آنان از بین می برد و شرایط روحی بهتری برای مردان ایجاد می کند زیرا بزرگی سینه در مردان موجب می گردد تا تناسب اندام در آنان از بین برود . کلینیک تخصصی تناسب اندام ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X