خطرات هایفو برای لاغری شکم و پهلو

خطرات هایفو برای لاغری شکم و پهلو

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

خطرات هایفو برای لاغری شکم و پهلو

معمولا در افرادی که اضافه وزن پیدا می کنند بیشترین حجم چربی اضافه در ناحیه شکم و  پهلو شکل می گیرد و این نواحی از بدن از حالت طبیعی خود خارج می گردند و بزرگ و برجسته می شوند،  برجسته شدن نواحی شکم و پهلو ایجاد چربی اضافه در این نواحی تاثیری زیادی در از بین رفتن تناسب اندام افراد دارد و به جز تاثیر در روحیه فرد ای افزایش وزن  زمینه ساز بروز بسیاری از بیماری های قلبی و دیابت و فشار خون بالا می باشد و لزوم روشی برای درمان فرد وجود دارد ، افرادی که  شاخص توده چربی بدن آنها بسیار بالا می باشد از روش هایی مانند هایفو برای ایجاد لاغری در ناحیه شکم و پهلوی خود استفاده می کنند اما باید ببینیم خطرات هایفو برای لاغری شکم و پهلو چیست.

هایفو برای لاغری شکم پهلو

هایفو تراپی روشی غیر تهاجمی و غیر جراحی برای ایجاد لاغری در ناحیه شکم و پهلو می باشد که با تمرکز امواج اولتراسوند در زیر پوست چربی این نواحی از بدن برای همیشه از بین می رود، امواج اولتراسوند هایفوتراپی با تنظیم دمای مناسب در زیر پوست باعث مرگ سلول های چربی می شوند و این چربی های شکم و پهلو با گرمای امواج ذوب شده و به تدریج از طریق روده ها دفع می گردند. با هایفوتراپی شکم و پهلو همزمان با ذوب شدن چربی کلاژن سازی  پیرامون ناحیه تحت درمان نیز آغاز می گردد و پوست شکن و پهلو منقبض می شود و پس از دفع چربی ها شل و افتاده نمی گردد.

خطرات هایفو

هایفو تراپی لاغری شکم و پهلو برای بیمار خطر چندانی ندارد و بیمار در زمان هایفوتراپی ممکن است کمی احساس سوزش و درد داشته باشد که این درد قابل تحمل خواهد بود  ، اما پس از درمان پوست شکم و پهلو کمی ملتهب و قرمز می گردد که این امر کاملا گذرا می باشد ، خطر اصلی هایفوتراپی شکم و پهلو زمانی ایجاد می گردد که تنظیم مناسب انرژی امواج به درستی صورت نگرفته باشد و این امر باعث سوختگی سطح پوست شکم و پهلو گردد.

ماندگاری هایفوتراپی لاغری پهلو و شکم

ماندگاری لاغری پهلو و شکم با استفاده از روش هایفو به میزان شلی پوست و رژیم غذایی فرد و سن و ژنتیک وی بستگی خواهد داشت و اگر افراد رژیم غذایی مناسبی را بعد از هایفوتراپی اتخاذ نمایند ، برگشت چربی به بدن آنها بسیار کم خواهد بود و نتیجه هایفو ماندگاری بیشتری خواهد داشت اما به هر حال هایفو تراپی این نواحی از بدن باید هر چند سال یک بار تکرار گردد. خطرات هایفو برای بیماران با توجه به تخصص پزشک در تنظیم مناسب امواج با توجه به وضعیت بیمار  و میزان چربی اضافه پهلو و شکم بسیار اندک می باشد و به گونه ای می باشد که بیماران از انجام آن هراسی نداشته باشند. کلینیک تخصصی تناسب اندام ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X