هزینه و قیمت پروتز گونه در بهترین کلینیک تهران

هزینه و قیمت پروتز گونه در بهترین کلینیک تهران

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

هزینه و قیمت پروتز گونه در بهترین کلینیک تهران

داشتن گونه ای برجسته و سفت صورت را جذاب و زیبا می نماید اما هنگامی که بر اثر بالا رفتن سن گونه چربی زیر پوست خود را از دست می دهد پوست آن شل و افتاده می شود و گونه حالت استخوانی پیدا می کند که در این حالت زیبایی چهره از بین خواهد رفت ، امروزه روش های زیادی برای برجسته سازی گونه وجود دارند که اغلب موقتی می باشند و باید هر چند وقت تکرار گردند یکی از روش های برجسته کردن گونه استفاده از پروتز در گونه می باشد که باید ببینیم هزینه و قیمت پروتز گونه در بهترین کلینیک تهران چه میزان می باشد.

پروتز گونه

پروتز گونه روشی تقریبا دائمی برای برجسته نمودن گونه می باشد که در آن با ایجاد برش در گونه پروتز که حالتی نرم تر از استخوان دارد و از جنس سیلیکون می باشد در زیر پوست گونه در جای تعیین شده قرار داده می شود و به وسیله پیچ در جای خود ثابت می گردد.

عوارض پروتز گونه

پروتز گونه چون با بیهوشی برای بیمار انجام می گیرد ممکن است باعث ایجاد عوارض بعد از بیهوشی برای برخی بیماران گردد همچنین ممکن است در این جراحی عضلات صورت آسیب ببینند، اما مشکل اصلی ایجاد پروتز در گونه امکان عفونت در این ناحیه از صورت است زیرا به دلیل اینکه پروتز جسمی خارجی می باشد ممکن است بدن به آن واکنش نشان دهد و آن را پس بزند.

قیمت پروتز گونه

قیمت پروتز گونه به عوامل مختلفی چون نوع و شرکت سازنده پروتز ، مقدار پروتز استفاده شده ، دستمزد متخصص و منطقه جغرافیایی کلینیک یا مرکز درمانی بستگی خواهد داشت. پرداخت هزینه برای هر شخص در کلینیک متفاوت است پروتز در هر فرد متغییر است و هزینه ثابتی ندارد برجسته کردن گونه با استفاده از تزریق بستگی به مقدار چربی استفاده شده دارد که نسبت به پروتزهزینه کمتری را دارد و در جراحی پروتزهزینه پرداختی بستگی به جنس و اندازه درخواستی متقاضی دارد.

بهترین کلینیک پروتز تهران

بدون شک انتخاب بهترین کلینیک جهت انجام زیباسازی صورت و انجام پروتز گونه نقش زیادی در کسب نتیجه بهتر از زیباسازی خواهد داشت ، در شهر تهران کلینیک ها و مراکز زیبایی بسیاری  فعالیت دارند که  بهترین کلینیک ، کلینیکی خواهد بود که در آن پزشکان متخصص جراحی پلاستیک و کادر درمانی با تجربه مشغول فعالیت باشند و همچنین امکانات و تکنولوژی های به کار رفته در این مراکز نقش زیادی در جلب رضایت بیماران ایفا خواهد کرد. کلینیک هایی که سوابق گذشته آن درخشان باشد و بیماران زیادی از مراجعه به این کلینیک ها رضایت داشته باشند بیشترین تعداد مراجعه کننده را خواهند داشت. قیمت پروتز گونه به دلیل اینکه این روش برجسته سازی گونه روشی ماندگارتر از سایر  روش ها مانند تزریق ژل و چربی می باشد بسیار بالا می باشد و به همین دلیل  و به دلیل عوارض بسیار زیاد آن مانند خطر ایجاد عفونت و فلج کردن عضلات صورت کمتر مورد استفاده و استقبال بیماران قرار می گیرد .

تفاوت بین تزریق چربی وپروتز

امروزه برخی از افراد برای پرحجم نشان دادن گونه های خود به سراغ تزریق چربی یا پروتز می روند که تفاوت هایی با یکدیگر دارند، در روش تزریق، چربی را از بدن خود فرد برداشته و در گونه تزریق خواهند کرد که این روش امکان عدم تقارن جذب شدن را دارد، به صورتی که گونه ها به یک اندازه و یک شکل نشوند و درعرض 3 یا 4 هفته امکان از بین رفتن مقدار زیادی از چربی وجود دارد، تزریق چربی به صورت موقت است اما می تواتند خط زیر چشمتان را از بین ببرد و صورت شما را شاداب تر و پرتر نشان دهد. جراحی پروتز به دلیل استفاده از انواع پروتزها نسبت به تزریق چربی هزینه بیشتری را در بردارد و افراد با عوارض بعد از بیهوشی روبرو می شوند اما اندازه ، شکل دلخواه و ماندگاری بیشتری را ارائه میدهد کلینیک تخصصی جراحی زیبایی ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X