لیفت صورت و پیشانی آقایان با نخ کلاژن ساز

لیفت صورت و پیشانی آقایان با نخ کلاژن ساز

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

لیفت صورت و پیشانی آقایان با نخ کلاژن ساز

ایجاد چین و شکن های مختلف در صورت و پیشانی هر فردی ، او را مسن تر نشان خواهد داد ، با روش های جوانسازی نظیر؛ لیفت صورت و پیشانی می توان به طور موثری چین و چروک را از بین برد ، از این رو در این مقاله لیفت صورت و پیشانی آقایان به روش جوانسازی پوست با نخ کلاژن ساز مورد بررسی قرار گرفته شده است.

لیفت صورت و پیشانی

در رابطه با لیفت صورت و پیشانی می توان عنوان نمود که روش درمانی زیبایی لیفت با نخ می‌تواند برای بالا کشیدن پوست صورت و جوانسازی و شادابی بخشیدن به پوست استفاده گردد . به کمک لیفت پیشانی و صورت می ‌توان چین‌ و چروک‌ها ، افتادگی پوست و جای زخم را به خوبی درمان کرد .

انواع نخ های لیفت صورت و پیشانی

  • نخ‌ صاف : این نوع نخ‌ باید به یک ساختار ثابت نظیر جمجمه وصل شود .
  • نخ‌ دندانه دار : این نوع نخ نیازی به بخیه شدن و اتصال پوست ندارد .

عملکرد نخ ها در لیفت صورت و پیشانی

پزشک متخصص پوست با استفاده از سوزنی که استریل شده ، نخ های لیفت را در نقاط مورد درمان جاگذاری می کند ، با تزریق این نخ‌ها به زیر پوست در عمق مناسب،  تولید کلاژن تازه و الاستین جدید تحریک می‌ شود ، کلاژن و آلاستین پروتئین‌هایی هستند که برای بازسازی و حفظ خاصیت ارتجاعی پوست لازم هستند و به جوان ماندن پوست کمک می کنند ، با تزریق این نخ ها به پوست ، پس از گذشت 6 الی 8 ماه به‌ تدریج  نخ ها جذب بدن می شوند . در اثر تولید سلول های جدید پوستی ، بافت پوست در اثر لیفت با نخ ، سفت‌ و محکم‌ و جوان تر خواهد شد ، چین‌ و چروک‌ها کمتر شده و  روزنه‌های پوست کوچک ‌تر می‌شوند و رنگ پوست بهتر میشود ، در نتیجه پوست با تغییرات چشمگیری شاداب‌تر و سالم تری خواهد شد . به طور کلی مردان بیش از زنان در معرض آسیب های پوستی قرار دارند ، زیرا بیشتر در محیط بیرون از منزل به سر می برند و از محافظت کننده هایی نظیر ، کرم ضد آفتاب ، عینک آفتابی نیز کمتر استفاده می کند ، لذا پوست آنها حساس تر بوده و به راحتی دچار آسیب های فراوانی نظیر چین چروک می شود . با روش درمانی و زیبایی لیفت نخ می توان تولید کلاژن و الاستین سازنده پوست را تحریک نمود ، به شیوه ای موثر و اساسی ، به درمان افتادگی و چین و شکن های پیشانی و صورت پرداخت .

مدت زمان جلسه درمان

مدت زمان جلسه درمان لیفت با نخ در مردان ، با توجه به محل درمان ، تعیین می شود و معمولا بیش از نیم ساعت خواهد بود که قبل از شروع جلسه با ایجاد بیحسی موضعی در ناحیه ی مورد نظر ، از احساس درد در فرد کاسته می شود . کلینیک تخصصی جوانسازی پوست ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X