هایفوتراپی، متد جدید لیفت کننده صورت

هایفوتراپی، متد جدید لیفت کننده صورت

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

هایفوتراپی، متد جدید لیفت کننده صورت

یکی از جدید ترین روش های لیفت صورت استفاده از تکنولوژی هایفوتراپی برای لیفت صورت و بدن می باشد که در این روش از نیروی امواج جهت لیفت صورت کمک گرفته می شود اما هایفوتراپی متد جدید لیفت کننده صورت چگونه عمل می نماید.

هایفوتراپی

هایفوتراپی یکی از روش های ایمن و موثر برای درمان افتادگی پوست و رفع چین و چروک پوست می باشد که به روش غیر جراحی و با استفاده از نیروی گرمای امواج مافوق صوت در عمق مناسب پوست تحریک شده و کلاژن سازی را شروع می نماید و به طور طبیعی چروک پوست بهبود پیدا می کنند ، از هایفوتراپی برای لیفت گردن ، ابرو ، زیر چانه و رفع غبغب نیز استفاده می شود و این روش در ایجاد لاغری نیز کاربرد دارد.

لیفت کننده صورت

لیفت کننده صورت روشی می باشد که با استفاده از آن پوست صورت از حالت چروکی و افتادگی و شل شدگی تغییر پیدا می کند و با استفاده از روش های مختلف پوست صورت لیفت و جوان و سفت می گردد و از این طریق سن افراد کمتر و جوان تر  نشان داده می شود و حس اعتماد به نفس افراد بالا خواهد رفت بهترین روش لیفت کننده صورت روشی خواهد بود که کمترین  درد و عوارض را برای بیمار ایجاد کند و هیچ نوع جای زخم و بخیه ای روی پوست بر جای نماند همچنین باید بدون بی هوشی و به صورت سر پایی با صرف کمترین زمان و هزینه بتوان با این روش مشکلات پوستی را مرتفع نمود.

مزایای هایفوتراپی

یکی از مزایای مهم هایفوتراپی این مسئله می باشد که در هایفوتراپی پوست سطح پوست کاملا سالم و بدون آسیب می ماند و گرمای امواج به دلیل تنظیم دقیق هیچ آسیبی به سطح پوست وارد نمی کنند و  در عمق مناسب زیر پوست متمرکز می شوند و پوست را تحریک می کنند تا برای بهبود خود کلاژن بیشتری تولید نماید.

افراد ممنوع از لیفت صورت

همواره افرادی که دارای شرایط خاصی می باشند از انجام لیفت صورت با هر روشی منع شده اند افراد دیابتی ، کسانی که داروهای خاص مصرف می نمایند ، زنان باردار  و افرادی که فشار خون بالا دارند نباید هیچ گونه لیفتی ور صورت و بدن خود انجام دهند زیرا خطر بروز عوارض در این افراد چندین برابر افراد عادی می باشد. لیفت کننده صورت با هر روشی که انجام گیرد باید ماندگاری طولانی مدتی در پوست صورت ایجاد کند و تا چندین سال بیمار به جوان سازی پوست نیاز نداشته باشد ، و در این روش بیمار نیاز به دوره استراحت نداشته و بتواند بلافاصله به کارهای خود و فعالیت های خود ادامه دهد . کلینیک تخصصی جوانسازی پوست ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X