2 روش بوتاکس گونه و تزریق ژل به چانه برای زاویه صورت

2 روش بوتاکس گونه و تزریق ژل به چانه برای زاویه صورت

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

2 روش بوتاکس گونه و تزریق ژل به چانه برای زاویه صورت

افرادی بسیاری هستند که صورت زاویه دار را یک ویژگی زیبا و نشانه‌ ظرافت و زنانگی می دانند لذا برخی افراد از صورت مربعی شکل خود ناراضی بودا و در پی یافتن راه هایی برای زاویه دار کردن صورت خود هستند ، از این رو در این مقاله ، بوتاکس گونه و تزریق ژل به چانه به عنوان روش های غیر جراحی زاویه دار کردن صورت مورد بررسی قرار گرفته شده است .

بوتاکس گونه

در رابطه با روش بوتاکس گونه به منظور زاویه دار کردن صورت می توان عنوان نمود که پزشک متخصص به منظور کوچک جلوه دادن چانه ، با تزریق بوتاکس به گونه ، ضمن ایجاد برجستگی مناسب این ناحیه که به زیباتر شدن گونه و چهره منجر خواهد شد ، به طور موثری موجب زاویه دار شدن فک ها می گردد . برجستگی گونه ها موجب ایجاد تناسب در قسمت بالای صورت شده و از مربعی شکل بودن فک ها و عضلات جویدن خواهد کاست ، بدین ترتیب چهره ی فرد زاویه دار خواهد شد .

تزریق ژل به چانه

در رابطه با تزریق ژل به چانه به منظور زاویه دار کردن صورت می توان عنوان نمود که  برخی افراد به حجم بیشتری در جلوی فک خود در چانه نیاز دارند ، بدین ترتیب پزشک متخصص با بررسی وضعیت چانه و فک ، با تزریق حجم مشخصی از ژل با بزرگتر کردن چانه ، به زاویه دار کردن صورت می پردازد . اینکه چه حجمی از ژل جهت تزریق به چانه لازم می باشد ، از فردی به فرد دیگر با توجه به آناتومی فک و چانه فرد متفاوت خواهد بود . تزریق بوتاکس و ژل به صورت جهت زاویه دار کردن آن ، باید با تکنیک خاص پزشکی به مقدار دقیق و در محل مناسب به زیر پوست انجام شود ، تا با رعایت قرینگی صورت و ایجاد حجم مورد نیاز ، بهترین نتیجه ی ممکن از تزریقات انجام شده ، حاصل گردد ، لذا تجربه و مهارت پزشک متخصص در این رابطه بسیار تاثیرگذار خواهد بود . نتیجه حاصل از تزریقات بوتاکس یا ژل جهت زاویه دار کردن صورت ، در همان جلسه ی تزریق بلافاصله مشخص خواهد شد . زاویه دار کردن صورت با تزریق بوتاکس یا ژل ، عملی موقتی خواهد بود و با جذب این مواد توسط بدن ، لازم است که درمان مجددا تکرار گردد . کلینیک تخصصی جوانسازی پوست ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X