مضرات هایفو تراپی پوست دست

مضرات هایفو تراپی پوست دست

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

مضرات هایفو تراپی پوست دست

پوست دست نیز مانند سایر قسمت های بدن با بالا رفتن سن  دچار چروک می گردد یا ممکن است در پوست لک یا جای زخمی باقی بماند یکی از روش های جوانسازی پوست دست استفاده از هایفوتراپی می باشد که این درمان باعث بهبود سریع مشکلات پوستی دست می شود  اما مضرات هایفوتراپی پوست دست چیست.

هایفوتراپی پوست دست

هایفوتراپی پوست دست یک روش غیر تهاجمی برای رفع چروک پوست دست و رفع لک و مشکلات پوستی دست می باشد که با استفاده از انرژی امواج مافوق صورت هایفوتراپی انجام می گیرد در این روش نیروی امواج دستگاه ضمن تحریک  پوست دست به کلاژن سازی باعث منقبض شدن عضلات پوست دست می گردند و از این طریق پوست دست  جوانسازی می شود و چروک آن محو می گردد.

 مضرات هایفوتراپی

هر روش درمانی جوانسازی پوست در هر نقطه از بدن عوارض و مضرات مختص به خود را دارد ، مضرات هایفوتراپی بسیار کم و گذرا می باشد و بعد از درمان در محل مورد نظر کمی قرمزی و التهاب و تورم ایجاد می گردد که این مشکل با استفاده از کمپرس یخ بعد از چند از درمان رفع می گردد ، انتخاب تراکم صحیح و مناسب امواج دستگاه از بروز هر گونه عارضه جدی  در سطح پوست و یا سوختگی و التهاب شدید پوست جلوگیری می نماید ، از دیگر عوارض هایفوتراپی پوست می توان به بی حسی و ضعف  موقت اعصاب پوست اشاره نمود که این مشکل نیز بعد از گذشت چند ساعت از درمان به خودی خود رفع خواهد شد.

کاندید مناسب برای هایفوتراپی

در مورد استفاده از روش هایفوتراپی بهترین کاندید افرادی می باشند که از سلامت عمومی برخوردار هستند و پوستشان به تازگی دچار چین و چروک ریز شده است زیرا این روش برای درمان چروک عمیق پوست چندان موثر نمی باشند همچنین افراد دیابتی و افرادی که فشار خون بالایی دارند و یا افرادی که داروهای خاصی مصرف می نماید نباید از این روش درمانی برای جوانسازی نقاط مختلف بدن خود استفاده کنند. مضرات هایفوتراپی بیشتر مربوط به استفاده از این روش توسط افراد غیر متخصص برای درمان بیماران می باشد و انتخاب کارتریج نامناسب و غیر استاندارد و تراکم اشتباه در نقاط مختلف بدن و صورت و محتاط نبودن موجب آسیب های پوستی و عصبی به بیمار خواهد شد. کلینیک تخصصی جوانسازی پوست ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X