جوانسازی پوست چشم با تزریق ژل به پلک

جوانسازی پوست چشم با تزریق ژل به پلک

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

جوانسازی پوست چشم با تزریق ژل به پلک

جوانسازی پوست چشم به دلیل حساسیت و نازکی پوست این ناحیه از صورت ؛ در زیبایی چشم  و شادابی چهره بسیار موثر می باشد ، از این رو در این مقاله ، مزایای جوانسازی پوست چشم با روش تزریق ژل به پلک مورد ارزیابی قرار گرفته شده است .

تزریق ژل به پلک

در رابطه با تزریق ژل به پلک می توان عنوان نمود که برای کاهش گودی زیر چشم می توان از برخی روش های زیبایی نظیر ؛ تزریق ژل استفاده کرد ، این روش  از بهترین راهکارها برای پرکردن گودی و رفع سیاهی اطراف چشم به شمار می رود که به طور موثری با تزریق ژل می توان موجب جوانسازی پوست چشم ، رفع چروک و تیرگی دور چشم شد ، لذا با ما در این مقاله همراه باشید . از جمله رایج ترین شکایات بیماران و مراجعین به کلینیک های زیبایی و پوست و مو گودی زیر چشم  می باشد که این عارضه هم در سنین جوانی  و هم در سنین پیری دیده می شود و باعث مسن تر نشان داده شدن ، چهره ی فرد می گردد .

علت گودی و تیرگی اطراف چشم

به طور کلی می توان گفت که ، عمدتا در اثر افزایش سن پلک‌های زیرین و گونه‌ ما رفته رفته گود می شوند ، به این مناطق گود شده  ناودان اشکی نیز می گویند که غالبا به دلیل منعکس شدن نور ، نسبت به پوست اطراف تیره تر بوده و  در برخی افراد حتی در سنین در جوانی نیز این عارضه ایجاد  می شود . تیرگی و گودی زیر چشم، در صورت عدم فعالیت کافی ، اضطراب، بیماری مزمن ، مصرف مواد مخدر و اختلالات خواب شدت خواهد یافت ، لذا درمان به موقع آن بسیار مهم می باشد .

تزریق ژل به صورت

در مورد کاربرد تزریق ژل به صورت باید متذکر شد که تزریق ژل تنها برای بخشی از چهره مانند زیر چشم و فقط برای محو کردن خط های موجود در ناودان اشکی استفاده می‌شود و تاثیرات مثبتی را در پی خواهد داشت . تزریق ژل به پلک پایین چشم برای درمان تیرگی اطراف چشم ، می تواند در مطب یا کلینیک زیبایی انجام شود که در برخی افراد لازم است این عمل ، با عمل بلفاروپلاستی صورت پذیرد. افرادی که چین و چروک زیادی زیر چشم  دارند مى توانند ، در کنار تزريق ژل ، از روش پی آر پی و لیزر فرکشنال استفاده کنند ،  چون پی آر پی در کنار زیباسازی و از بین بردن چروک، می تواند به صورت قابل قبولی ، سیاهی اطراف چشم درمان کند . از روش جوانسازی تزریق ژل می توان برای رفع گودی پشت پلک بالا نیز استفاده کرد . نتایج مثبت حاصل از تزریق ژل بیان می دارد که در افرادی که چشمانی گود و فرورفته دارند تزریق ژل مفیدترین روش برای درمان قطعی این عارضه به شمار می آید . همچنین افرادی که به خاطر عمل زیبایی پلک پایین با کشیدگی این ناحیه مواجه شده اند و شب هنگام چشمانی نیمه باز دارند با استفاده از تزریق ژل به زیر چشم می توانند این مشکل را برطرف نمایند .

تزریق اصولی ژل توسط پزشک متخصص

عمل زیبایی تزریق ژل در زير چشم ، باید توسط پزشک متخصص پوست ماهر و دارای تجربه ی کافی با آشنایی کامل به تکنیک تزریق انجام شود ، چون در اثر تزریق اشتباه ژل یا بی کیفیت بودن آن ، ناهموارى و پف دايمى در صورت فرد ایجاد خواهد شد. کلینیک تخصصی جوانسازی پوست ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X