مراحل و کاربردلیفت با لیزر آر اف برای صورت و غبغب

مراحل و کاربردلیفت با لیزر آر اف برای صورت و غبغب

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

مراحل و کاربرد لیفت با لیزر آر اف برای صورت و غبغب

جوانسازی پوست صورت به کمک لیزر یک روش غیرجراحی لیفتینگ پوست است که  محبوبیت خاصی در بین طرفداران لیفتینگ پوست پیدا کرده است ، به کمک لیفتینگ پوست با لیزر می توان آثار نامطلوب ناشی از افزایش سن ، اثرات ناشی از نور آفتاب ، چین و چروک های پوستی ، شل شدگی و افتادگی پوست  را کاهش داد و پوست صورت را چندین سال جوان تر و زیبا تر کرد ، از این رو در این مقاله ، مراحل و کاربرد لیفت با لیزر آر اف برای صورت و غبغب مورد بررسی قرار گرفته شده است .

لیفت با لیزر آر اف

در رابطه با لیفت با لیزر RF می توان عنوان نمود که لیزر RF ( فراکشنال ) از سایر روش های جوانسازی پوست با لیزر به دلیل عوارض جانبی کمتر ، متمایزتر می باشد . در روش جوانسازی پوست با لیزر RF ، پوست دچار التهاب یا درد نمی‌شود و به دوره ریکاوری نیازی نخواهد بود که این خود از مزایای مهم  روش لیفتینگ با لیزر محسوب می شود . جوانسازی پوست با RF ، تنها در یک جلسه صورت نمی پذیرد و برای بهبودی کامل و بدست آوردن نتایج دلخواه از این روش ، به چند هفته تا چند ماه زمان نیاز خواهد بود و در این مدت فرد باید صبور باشد .

مراحل و کاربرد لیفت صورت با لیزر RF برای صورت و غبغب

در روش لیفت با لیزر RF ، برای لیفت صورت و کشیدن پوست آن ، از امواج صوتی یا مافوق صوت شدید برای اثر گذاشتن بر لایه های بافتی پوست صورت ، پیشانی و گردن استفاده می شود ، این امواج صوتی با ملایمت و آهستگی ناحیه تحت درمان را گرم و در نهایت سفت می کند و در نتیجه پوست را از حالت شل شدگی و افتادگی اولیه به طور موثری خارج خواهد کرد . به کمک لیفت صورت با لیزر ، می توان افتادگی خط گردن ، خط فک ، غبغب را  نیز درمان نمود ، در لیفت پوست با لیزر RF ، امواج مافوق صوت از وسط ذره بین عبور کرده و انرژی تمرکز یافته ای را بر روی ناحیه مورد درمان می تاباند و لایه بافتی عمقی را به طور قابل ملاحظه ای سفت می کند ، بدین ترتیب پوست صورت ، گردن و ناحیه ی غبغب با  کشیدگی مناسب ، سفت و جوان تر خواهد شد .

مدت زمان عمل لیفت با لیزر

لیفتینگ پوست صورت با لیزر RF  ، بدون نیاز به بیهوشی کامل و بستری شدن در بیمارستان ،  در مطب پزشک انجام می‌شود و به طور میانگین ، نیم ساعت الی یک ساعت زمان نیاز خواهد داشت .

تعداد جلسات درمان

جهت دستیابی به نتایج مطلوب از لیفت پوست با لیزر RF ،  6 جلسه درمان با فاصله ی زمانی 3 هفته توصیه می شود . نواحی لیفت شده با لیزر RF  ، حداکثر طی ۳ تا ۶ ماه بعد ، به تدریج سفت تر و بافت افتاده و شل شده محکم‌ خواهد شد و فرد از نتایج بسیار طبیعی ایجاد شده بر روی پوست خود بسیار راضی خواهد بود . کلینیک تخصصی جوانسازی پوست ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X