خطرات هایفو برای پوست صورت

خطرات هایفو برای پوست صورت

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

خطرات هایفو برای پوست صورت

افرادی که با بالا رفتن سن پوستشان دچار چین و چروک  و یا لک می گردد و به کلینیک ها و مطب ها جهت درمان مشکلات پوستی خود مراجعه می نمایند در جلسات مشاوره تلاش می گردد تا با بررسی پوست بهترین روش لیفت پوست برای بیماران در نظر گرفته شود یکی از روش های رفع چروک پوست و لیفت آن هایفوتراپی می باشد که باید دید خطرات هایفو برای پوست صورت چیست.

دلایل ایجاد چروک در پوست

دلایل و عوامل بسیاری موجب می گردند تا پوست دچار چین و چروک شود، بالا رفتن سن ، ژنتیک ، استرس، بیماری، مصرف داروها و نور خورشید باعث تخریب کلاژن های پوست می شوند و با کاهش کلاژن پوست حالت ارتجاعی و کششی خود را از دست می دهد و حالت سفتی و استحکام آن از بین می رود و پوست دچار چروک و شل شدگی و افتادگی و خطوط ریز و درشت می شود.

هایفوتراپی پوست

در هایفوتراپی پوست جهت رفع چروک آن و ایجاد لیفت در صورت از امواج اولتراسوند یا همان امواج مافوق صوت استفاده می شود و این امواج با تمرکز در زیر پوست و منقبض کردن آن باعث تحریک کلاژن سازی در پوست می شوند و از این طریق پوست بدون جراحی و به طور طبیعی لیفت می گردد، در این روش درمانی برای عدم آسیب به سزح پوست باید تنظیم امواج به درستی و توسط متخصص پوست صورت گیرد تا سطح پوست دچار سوختگی و آسیب پوستی نشود و تمرکز اصلی امواج در زیر پوست صورت گیرد.

خطرات هایفو

عوارض جانبی هایفو در صورت تنظیم مناسب امواج دستگاه با توجه به وضعیت پوست بیمار بسیار اندک می باشد ، در استفاده از ابن روش ممکن است بیمار در سطح پوست خود دچار کمی تورم و قرمزی گردد و یا به لمس پوست حساس گردد که همه این موارد موقتی می باشند و بعد از گذشت چند ساعت از هایوتراپی رفع می گردند، در هایفو پوست صورت ممکن است تا چند روز پوست دچار بی حسی گردد که این مشکل نیز بعد از چند روز برطرف خواهد شد و بیمار نباید از این موضوع احساس نگرانی داشته باشد. عوارض جانبی هایفو گر چه در هر بیماری ممکن است متفاوت باشد و پوست هر بیماری واکنش متفاوتی نسبت به آن نشان دهد اما در عرض چند ساعت بعد از درمان ناپدید می گردند و این امر نشان دهنده این موضوع می باشد که پوست روند بازسازی خود و کلاژن سازی را آغاز کرده است ، بازسازی پوست صورت در  استفاده از روش هایفوتراپی به طور طبیعی و تدریجی انجام می گیرد و روند سفت شدن و لیفت صورت تا چند ماه بعد از هایفو پوست ادامه خواهد داشت. کلینیک تخصصی جوانسازی پوست ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X