بهترین روشن کننده پوست مزوتراپی لک و کک و مک

بهترین روشن کننده پوست مزوتراپی لک و کک و مک

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

بهترین روشن کننده پوست مزوتراپی لک و کک و مک

لک ، کک و مک پوستی با کدر و تیره کردن پوست ، شفافیت را از پوست خواهند گرفت ، از این رو با درمان موثر آنها ، می توان به روشن کردن پوست پرداخت ، مزوتراپی لک پوستی درمانی موثر در این رابطه می باشد که در این مقاله به بررسی آن پرداخته شده است .

مزوتراپی لک های پوست

در رابطه با مزوتراپی لک می توان عنوان نمود که مزوتراپی لک صورت روشی نوین و بسیار تاثیرگذار برای جوانسازی پوست می باشد که در این روش ، از داروها و مواد موثر در درمان مشکلات و عوارض پوست و مو ، به جای مصرف خوراکی داروها استفاده می گردد . در واقع با تزریقات متعدد ماده ی مزوتراپی به کمک سوزن های بسیار ریز ، به داخل پوست با تاثیر مستقیم در ناحیه تحت درمان به طور موثرتر و در زمان کوتاه تری به درمان عارضه ی مورد نظر کمک خواهد شد و لک های پوست درمان می گردند . با مزوتراپی لک های پوستی می توان ، لک های صورت که در دوران بارداری ایجاد شده اند را نیز درمان نمود . در روش درمانی مزوتراپی لک صورت به دلیل تزریق موثرتر و مستقیم دارو به داخل پوست ، جذب آن نسبت به جذب پوستی بهتر خواهد بود، لذا دوز کمتری از دارو جهت درمان لک های صورت مورد استفاده قرار می گیرد ، در نتیجه عوارض ناشی از دوزهای بالای دارو نیز از بین خواهد رفت . به طور کلی در رابطه با عملکرد تزریق مزوتراپی می توان چنین عنوان نمود که ، در روش مزوتراپی ، پزشک متخصص پوست ، با دقت بالایی و با تکنیک خاص تزریق ، دوز مناسبی از داروهای موثر که ترکیبی از مواد سازنده و ترمیم کننده پوست هستند را با ایجاد بیحسی موضعی ، با تزریقات متعدد در عمق چند میلی متری و در داخل پوست تزریق می کند ، این داروی ترکیبی با تاثیر مستقیم در کمترین زمان ممکن ، لک های پوستی را از بین می برد که در این فرآیند از دو محرک فیزیکی و شیمیایی روش مزوتراپی استفاده می گردد .

محرک فیزیکی و شیمیایی روش مزوتراپی

در درمان لک و مک پوستی ، هنگامی که پزشک متخصص ، داروی مزوتراپی را توسط تزریقات متعدد به نواحی مختلف پوست تزریق می کند ، در اثر سوراخ های ایجاد شده ، الاستین و کلاژن سازنده ی پوست که سبب ترمیم پوست می شوند ، تحریک و تولید مجدد خواهند شد ، لذا کلاژن و الاستین جدید به لایه ی قبلی پوست اضافه شده و موجب تولید سلول های جدید پوستی و در نتیجه موجب رفع قابل قبول لک های صورت خواهند شد ، به این اثر مزوتراپی ، که بسیار موثر بوده ، محرک فیزیکی یا مکانیکی مزوتراپی گفته می شود . از سوی دیگر ، ترکیب داروهای تزریقی در روش مزوتراپی با تاثیر درمان دارویی بر لایه های داخلی پوست موجب بر طرف شدن لک های صورت می شوند که به این تاثیر مزوتراپی محرک شیمیایی گفته می شود . روش مزوتراپی به صورت اساسی و ریشه ای با ترمیم و تقویت سلول های سازنده ی پوست ، به رفع موثر و کامل لک های صورت کمک خواهد کرد . کلینیک تخصصی جوانسازی پوست ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X