عمل زیبایی گونه از تزریق چربی تا جراحی لیفت گونه

عمل زیبایی گونه از تزریق چربی تا جراحی لیفت گونه

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

عمل زیبایی گونه از تزریق چربی تا جراحی لیفت گونه

داشتن گونه هایی سفت و برجسته از معیارهای زیبایی صورت می باشد و گونه برجسته فرم صورت را زیباتر می نماید اما ممکن است عواملی مانند بالا رفتن سن و نور آفتاب و بیماری موجب گردند چربی زیر پوست از بین رود و گونه شل و افتاده گردد که در این صورت گونه ها زیبایی خود را از دست می دهند ، برای برجسته نمودن گونه و برگردان زیبایی به آنها روش های مختلفی مانند لیفت و تزریق چربی وجود دارد که باید دید عمل زیبایی گونه از تزریق چربی تا جراحی لیفت گونه چگونه موجب جوانسازی گونه می شود. برای ایجاد گونه ای برجسته و زیبا و خارج کردن گونه از حالت استخوانی و شل و افتاده روش های مختلفی وجود دارد اما در اغلب اوقات ترکیب دو یا چند روش درمانی در بیماران مختلف نتیجه مطلوب تری جهت ایجاد زیبایی در گونه ها در پی خواهد داشت.

جراحی لیفت گونه

در جراحی لیفت گونه جهت برجسته سازی گونه برش های کوچکی در ناحیه پشت خط رویش مو در شقیقه ها ایجاد می گردد و پوست گونه کشیده می شود و از این طریق گون ها در جای جدید نگه داشته می شوند  و از این طریق در گونه لایه های جدید شکل می گیرد و گونه جوان سازی می شود. نتایج حاصل از برجسته سازی گونه در هر روشی متفاوت می باشد و هنگامی که تورم گونه فروکش کند نتایج حاصل از روش درمانی قابل مشاهده می باشد اما در هر روش نباید برجسته سازی گونه به طریقی انجام گیرد که گونه ها بیش از حد برجسته شوند و با هم تقارن نداشته باشند یا هماهنگ و متناسب با صورت نباشند زیرا در این صورت ظاهری نامتناسب برای افراد ایجاد می کنند و گونه ها بیش از حد مصنوعی وغیر طبیعی  خواهند بود .

تزریق چربی به گونه

در روش تزریق چربی به گونه از چربی شکم یا ران خود بیمار که چربی اضافه می باشد برداشته می شود و به گونه تزریق می گردد ، در این روش به دلیل سازگاری بدن با چربی خود بیمار در پوست حساسیت ایجاد نمی شود و نتایج این روش برای جوانسازی گونه مطلوب ترین نتایج را برای بیمار در پی خواهد داشت و ماندگاری این روش درمانی رفع افتادگی گونه ها از سایر روش ها مانند جراحی لیفت گونه  بیشتر خواهد بود‌ . کلینیک تخصصی جراحی زیبایی ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X