زیبایی خود را فدای تزریق بوتاکس ارزان به کل صورت نکنید

زیبایی خود را فدای تزریق بوتاکس ارزان به کل صورت نکنید

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

زیبایی خود را فدای تزریق بوتاکس ارزان به کل صورت نکنید

عمل ها زیبایی صورت با هدف ایجاد تناسب اجزای صورت و زیباتر کردن آنها در افراد مختلف توسط پزشکان متخصص صورت می پذیرد که یکی از این عمل های زیبایی پرطرفدار تزریق بوتاکس می باشد ، از این رو در این مقاله تزریق بوتاکس ارزان مورد بررسی قرار گرفته شده است .

بوتاکس

بوتاکس ماده ای است که از سم بسیار قوی و کشنده ی بوتولیسم حاصل می شود و کاربردهای درمانی و زیبایی بسیاری دارد ، بیشترین کاربرد بوتاکس در درمان چین و چروک صورت ، مخصوصا چین و شکن های پیشانی و اطراف چشم می باشد که به شکل موثری ، تنها طی یک جلسه تزریق بوتاکس می توان چروک مختلف صورت را به شکل مطلوبی ، آن هم به طور موقت درمان نمود . پزشک متخصص پوست ، جهت رفع چروک صورت ، با ایجاد بیحسی موضعی و با تزریقات متعدد ، مقدار دقیقی از ماده ی بوتاکس را در عمق مناسبی از پوست در نقطه ی خاصی از عضله ی فعال صورت تزریق می کند تا در اثر خاصیت فلج کنندگی بوتاکس ، از ایجاد چین و شکن های جدید جلوگیری شده و با خاصیت پرکنندگی آن ، چین و چروک پر شده و برطرف گردند ، لذا می توان گفت که یک عمل زیبایی موفق تزریق بوتاکس ، به تکنیک تزریق پزشک معالج وابستگی شدیدی دارد. از سوی دیگر استفاده از ماده ی بوتاکس اصل و دارای استانداردهای مورد تائید سازمان بهداشت نیز ، طرف دیگر یک عمل موفق تزریق بوتاکس می باشد که در موارد بسیاری دیده شده که استفاده از بوتاکس ارزان و بی کیفیت موجب وارد آمدن صدمات جبران ناپذیری به زیبایی و سلامت فرد شده است .

تزریق بوتاکس ارزان

در رابطه با تزریق بوتاکس ارزان می توان عنوان نمود که هر عمل زیبایی اصولی و قانونی هزینه های مربوط به خود را دارد ، اگر در برخی مراکز دیده می شود که عمل زیبایی با هزینه ی بسیار کمتری از دیگر مراکز انجام می شود ، باید در این مورد شک کرد ، زیرا به عنوان مثال چنانچه تزریق بوتاکس ارزان در مرکز زیبایی صورت پذیرد ، یا به دلیل استفاده از مواد نامرغوب و بی کیفیت می باشد و یا اینکه از پزشکان عمومی که تخصص و تجربه ی لازم را جهت تزریق اصولی با تکنیک خاص ، ندارند ، استفاده شده است که در هر صورت ، این فرد متقاضی عمل زیبایی می باشد که متضرر خواهد شد ، لذا هرگز زیبایی خود را فدای تزریق بوتاکس ارزان به کل صورت نکنید . حتی مواردی که فرد می توان از بوتاکس مرغوب و اصل استفاده کند ، باید این نکته را متذکر شد که استفاده بیش از حد تزریق بوتاکس در صورت ، با فلج نمودن عضلات صورت ، حالت طبیعی صورت از بین خواهد رفت ، که این خود نوعی نازیبایی است که فرد خواهان تزریق بوتاکس به دنبال تناسب اجزای صورت و زیبایی بوده است نه افراط در تزریق و مصنوعی شدن چهره ، در واقع تعادل در هر کاری حتی در انجام عمل های زیبایی بهتر از افراط خواهد بود و نتایج مطلوب تری برای فرد ایجاد خواهد کرد .
هزینه تزریق بوتاکس می تواند با توجه به منطقه جغرافیایی و بسته به دستمزد پزشک متفاوت باشد. هزینه درمان بوتاکس از منطقه به منطقه متفاوت است.هزینه تزریق BOTOX شما بستگی به سایر عوامل دارد.زمان سال و تعداد تزریقهایی که دریافت میکنید، ممکن است در بازی دخیل باشند. متغیرهای BOTOX باید بر علیه عوامل دیگر نظیر کیفیت عمل جراحی زیبایی و شرایط حرفه ای پزشک متمرکز شوند. قیمت فوق العاده کم BOTOX می تواند نشان دهنده درمان مشکوک باشد. به تازگی، یک روند در حال ظهور "احزاب آرایشی بوتاکس وجود دارد که در آن چندین نفر در یک خانه پزشکی یا محل دیگری برای تزریق بوتاکس آرایشی با هزینه کمتر، جمع می شوند. در حالی که قیمت درمان ممکن است تا حدی در حزب BOTOX کمتر از درمان مورد استفاده در طی یک بازدید معمولی اداری باشد، وضعیت ممکن است ایده آل نباشد. بسیاری از روش های زیبایی، تزریق بوتاکس معمولا توسط بیمه درمانی پوشش داده نمیشود. برای بسیاری از افرادی که نمی توانند یک هزینه واحد برای هزینه های کامل درمان BOTOX را بپردازند، گزینه های تامین مالی در دسترس هستند که به بیماران امکان می دهد پرداخت های راحت را در طول زمان انجام دهند.
کلینیک تخصصی جوانسازی پوست ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X