بهترین سن برای لیفت صورت با لیزر در زنان

بهترین سن برای لیفت صورت با لیزر در زنان

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

بهترین سن برای لیفت صورت با لیزر در زنان

هنگامی که سن افراد افزایش پیدا می کند در مقابل مقدار تولید  پروتئین و کلاژن در پوست کاهش پیدا خواهد کرد و پوست انعطاف پذیری و حالت کششی خود را از دست می دهد و کم کم دچار شل شدگی و افتادگی می گردد ، افتادگی پوست گر چه امری طبیعی در پوست به شمار می رود ولی به دلیل  ایجاد تغییر در ظاهر افراد بخصوص در خانم ها با واکنش و حساسیت مواجه می شود و به همین دلیل به دنبال راهی برای لیفت صورت خود می باشند یکی از روش های لیفت صورت استفاده از لیزر درمانی می باشد که باید دید بهترین سن برای لیفت صورت با لیزر در زنان چه سنی می باشد.

لیفت صورت با لیزر

لیفت صورت با لیزر با انواع دستگاه های  لیزری انجام می گیرد این دستگاه ها از دو روش برای لیفت صورت استفاده می نمایند یکی از این روش ها بدون آسیب زدن به سطح  پوست انجام می گیرد و نیروی امواج لیزر با نفوذ در پوست باعث تحریک کلاژن سازی و الاستین سازی در پوست می شوند و پوست به طور طبیعی خود را لیفت می نماید در روش دوم دستگاه های لیزری با لایه برداری مختلف در سطوح پوست مشکلات پوستی صورت را مرتفع می نمایند و عمق و نفوذ لایه برداری توسط متخصص و با توجه به مشکلات پوستی تنظیم می گردد.

بهترین سن لیفت صورت در زنان با لیزر

بهترین سن لیفت صورت در زنان با لیزر سنین ۴۰ تا ۶۰ سالگی می باشد زیرا طبق نظر متخصصین سن شروع مشکلات پوستی و افتادگی پوست بر اثر از دست دادن چربی سن ۴۰ سالگی به بعد می باشد ، گر چه سن شروع پیری پوست در هر فردی متفاوت می باشد و به شرایط زندگی و سلامت پوست وی بستگی خواهد داشت اما سن ۴۰ سالگی به بعد به دلیل شروع روند پیری پوست بهترین زمان برای استفاده از لیزر درمانی صورت جهت لیفت صورت می باشد.

 تاثیر لیفت صورت با لیزر

لیفت صورت با لیزر به راحتی چین و چروک پوست را از بین می برد و سن افراد را تا چندین سال جوان تر نشان خواهد داد، از لیزر درمانی می توان برای جوانسازی تمام نقاط صورت و گردن استفاده نمود و این کار باعث می گردد حس اعتماد به نفس در  افراد تقویت می شود. لیفت صورت با لیزر با بی حسی موضعی انجام می گیرد و  با استفاده از  این روش می توان جای زخم و اسکار و ماه گرفتگی در پوست صورت را  تا حد زیادی بهبود بخشید ، در لیزر صورت برای پوست عوارض کمی مانند سوزش و قرمزی و التهاب ایجاد می گردد که این عوارض موقتی هستند و بعد از چند روز از لیزر رفع می شوند. کلینیک تخصصی جوانسازی پوست ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X